Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Valaki adna valami lelkesítő...

Valaki adna valami lelkesítő beszéd félét munkával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szóval leérettségiztem, és mennem kell dolgozni, amivel amúgy nem lenne bajom. Eddig két helyen dolgoztam suli közbe (már két éve nem dolgoztam), és egyikhez se kötnek jó emlékek. Sehova nem tudtam beilleszkedni, mivel elég introvertált vagyok, és a beszélgetés nehezen megy, olyan emberekkel, akik körül nem oldodtam fel. Kínkesevesen lassan teltek le azok a nyolc órák. De mivel már nem sulizom, kötelező egyből dolgozni mennem. Aminek amúgy örülnék, mert nem függnék annyira a szüleimtől. De amikor tegnap arra gondoltam, hogy akkor munka, és új környezet, és ugyan az, rendesen páníkrohamom lett.

Mindenhova (suliba is) nehezen illeszkedtem be.


2020. máj. 8. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Szakmat erdemes lenne tanulni, nagyban megkonnyiti az eleted ha van valami specifikus tudasod. Am meg gondold el milyen lenne ha semmit se dolgoznal elobb utobb megunnad hidd el. Az segit meg ha a meloval megkeresett penzt szorakozasra koltod igy ez motivalhat h ezzel teremted meg a sajat celjaidara a penzt. Illetve a melot is lehet jo mentalitassal elvezni, megtalalni a kihivast benne.
2020. máj. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Minél hamarabb győzd le, mert munka nélkül nem sok mindened lesz kivéve ha finanszírozza ezt vki.

Olyan munkát néz amit szeretsz, ha szeretsz vezetni akk pl futár.

De ha olyan is jön össze amit nagyon utálsz ak gondoldd egy jó motivációnak hogy naaa én így nem akarok dolgozni.

2020. máj. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát keszulj fel a következő 40 éved legalabb munkabol fog allni..

Vagy keresel egy balekot aki eltart.

2020. máj. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Az életed hátralévő részében dolgoznod kell, ha túl akarsz élni. Ha több sikertelen próbálkozásod lesz, akkor majd olyan melót kell választanod, ahol nem foglalkoznak a kialakított munkakapcsolatokkal, a munkáltató a darabszámra megy.


Tekintsd úgy a munkát, mint a túlélés egy módját. Ez van, valamibe energiát kell fektetned, hogy élhess. Persze gyűjtögethetsz és vadászhatsz a túlélésért, míg el nem kapnak. De az nem hinném, hogy kényelmes lenne számodra.


Szóval dolgozz csak, keress valami másik melót. Olyat, ahol a darabra mennek.


VAGY


Változtass magadon.


Voltaképpen úgy is tudod mi a válasz, csak azért rákérdezel, hátha még motivációt is kapsz. Mondjuk tőlem nem nagyon...

2020. máj. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy kell dolgoznom, csak a motivációm nincs meg az eddigi tapasztalataim miatt :/
2020. máj. 9. 00:34
 6/6 anonim válasza:
Az meg minek?
2020. máj. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!