Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért vannak ilyen beteg...

Miért vannak ilyen beteg emberek? Ezt komolyan elhitte?

Figyelt kérdés
Egy kocsmában voltam tegnap egyedül és kiszurt egy társaságból valaki, hogy én nyomozó vagyok.. Nyomozok utánna. Halal komolyan elhitte. Mert rá rontunk a családjára (amúgy azzal volt). Nem volt hülye a fickó. Tenyleg azt hitte. Közben azt se tudom ki az... 🤣 Egyedül mit keresek én ott... Először még jópofizott, de utólag rajottem hogy tesztelt az elejétől fogva es az jött ki neki hogy nyomozó vagyok. Mert egyedül voltam, ideges voltam. Amúgy egy csajjal randiztam volna ott, őt vártam azért. De elmentem aztán. Komolyan az ember már fél egyedül kimenni az utcára. Mindig betalálnak ilyen idióták, persze bandában vannak, én meg egyedül. Nem lehet egyedül le menni egy kocsmába, inni? Ennyire fura?
2020. máj. 16. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Kicsit paranoid volt a tag.😅
2020. máj. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"A kocsmában,ott van a nagy élet,tompulnak az agyak,élesek a kések"

Ne sokat várj ilyen helyen,mindig megvannak a balhésok.

2020. máj. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!