Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most komolyan, ha beteg a...

Most komolyan, ha beteg a gyermeked be kell vinned a munkahelyedre? (egyik kollégám)

Figyelt kérdés

2018. márc. 10. 14:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Ha nincs kire hagynia és fontos/határidős a munka, akkor mit tudna csinálni szerinted?
2018. márc. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
influenzás, a gyereknek sem tesz túl jót....
2018. márc. 10. 14:57
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
1es, én nagyon mérges lennék ha egy ilyen felelőtlen kolléga miatt kellene táppénzre mennem. Ő vállalta a gyereket, oldja meg. ha nincs rokon, fogadjon bébiszittert.
2018. márc. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%

#3

1-es vagyok és én sem örülnék, de szerintem nem ez volt a kérdés, hanem hogy MIÉRT viszi be a beteg gyereket.

2018. márc. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%
Hozzánk nem hozza be senki, mondjuk lehet felhívnám a gyámügyet, ha valaki ezt tenné
2018. márc. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
A gyámügy meg gondolod foglalkozna az üggyel... maradj meg magadnak.
2018. márc. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyik munkahelyemen nekem is volt ilyen kollégám. Elvált anyuka, volt hogy 3 napra is behozta a gyereket. Akkor már a főnök küldte el, mert zavarta a munkát.
2018. márc. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Milyen munkahely az, ahova be lehet vinni y kölyköt?
2018. márc. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%
Majd ha lesz gyereketek és nem lesz kire hagyni, megtudjátok. Akinek semmi tapasztalata, az hallgasson. Nekem van ki vigyázzon rájuk, de volt kolléganőm, akinek senkije... Persze hajnalra és délutánra is hívták be állandóan, pedig nem így vették fel, ez volt a kikötése. Ja igen, gondolom ti akkor is megéltek ha kirúgnak a hiányzások miatt, nem? Megnéznélek. Meg akkor is, amikor a sokadik helyről küldenek el interjúról, mert kiderül, hogy nincs bébicsősz. Ne legyenek illúziók, a legtöbb helyen a jogaitokkal kitörölhetitek. Majd akkor lehet beszélni, ha tapasztaltátok. Mocskos világ, a törvényekbe minden sz...ik bele. ;) Ti meg mehettek a sunnyogóba.
2018. márc. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Alapból nem helyes gyereket bevinni munkahelyre sem egészségesen, sem betegen, mert zavarja a munkát. Az influenza, fertőző betegség egyenesen kizáró ok! Beszélni kell vele, hogy ilyent többet ne csináljon. Az más eset, ha pl. a gyereket fogorvoshoz kell vinni, ilyesmi, már nagyobbacska (7-11 éves) és a munkahely jellegébe is belefér, hogy évente kb. egyszer vagy kétszer ilyen alkalomkor beviszi a szülő, hogy ne kelljen érte pl. iskolába visszamenni. Vagy ha a munkahely szervez kifejezetten családi programot. Szóval, ha a munkahely jellege olyan, akkor kivételesen, nem beteg gyereket a főnökkel és a közvetlen munkatársakkal egyeztetve szerintem be lehet vinni, de a te általad leírt esetben természetesen nem.
2018. márc. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!