Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek, ha úgy érzem a...

Mit tegyek, ha úgy érzem a lányokhoz is vonzódom?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, szóval a hormonokra is fogható, csak már 1 éve azt érzem, hogy egy lánnyal is el tudnám magam képzelni, ugyanúgy, mint egy fiúval. Ez már felemészt, mert a családom és a barátaim nagy része utálja az ilyet és nem tudom kinek elmondani.

Szerintetek ez csak a hormon és a tinikor miatt van, vagy esetleg más áll a háttérben?


2020. máj. 20. 00:39
 1/5 Mátyás Richárd válasza:
Szia hát ezt jól át kell gondolni mivel itt azért az életed változik meg nincs semmi gond ezzel úgy gondolom de ezt át kell jól gondolni hogy mit is szeretnél. Ha esetleg bővebben szeretnél beszélni írj privátba
2020. máj. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Timi korban szerintem megesik egyfajta bizonytalanság amíg be nem lép az ember életébe valaki. Nem mondom hogy ez jellemző,de megesik. Mi lenne ha elfogadnád ennek a lehetőségét,hiszen ez nem is olyan ritka ha valaki biszex. Nem mondom hogy az vagy,de lehetséges. Adj időt magadnak,és az élet előbb-utóbb meghozza a megfelelő választást. Ami pedig a szüleidet illeti,max 40 körüliek,ami kifejezetten segíti a befogadóképességüket,vagyis nem konzervatívak.
2020. máj. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tinikor alapvetően arra ösztönzi az embert, hogy túllépjen a kkrlátain, lázadjon, kimozduljon a komfortzónájából, és megtalálja a határait. Ez az élet minden területén jelen lehet. Szexualitásban is jelentkezhet. Szerintem nem vagy heteroszexuális. Kérdés, hogy a saját nemedhez vonzódáa milyen mértékű. Kinsey skála... lehet kipróbálnád, aztán mégse lenne semmi.
2020. máj. 20. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vonj le ilyen messzemenő következtetéseket, hogy érdekel ez a dolog. Törekedj rá, hogy találj valakit, akivel sikerüljön kipróbálni. Aztán lehet, hogy megelégszel néhány alkalommal.
2020. máj. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ebben a korban, inkább a lányok szoktak eljátszadozni azzal, hogy el tudnák képzelni azt, amit egy fiúval, megnéznek más lányokat stb. Viszont szerintem addig, amíg nem lesz egy komolyabb párkapcsolatod egy lánnyal, addig ne vonj le ilyen következtetést. Simán lehet, hogy csak hormonok, ilyenkor meg akarod találni önmagadat.

Egyébként semmi baj sincs ezzel, teljesen normális, adj időt magadnak és majd kiderül.

2020. jún. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!