Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan szerezzek új barátokat?

Hogyan szerezzek új barátokat?

Figyelt kérdés
Mostanában észrevettem, hogy alig beszélek valakivel. Alapból is kevés barátom van, szinte csak neten tartjuk már a kapcsolatot mivel mindegyikőjüknek lett párkapcsolata így szinte sosem tudok velük találkozni. Igaz, hogy nekem is van barátom de azért jó lenne néha kicsit kimozdulni másokkal is de valamiért ez nem jön össze..Ezért úgy gondoltam, hogy szereznem kéne új barátokat, de nem tudom hol és hogyan..Sok lehetőségem sajnos nincs mivel kisvárosban élek..Nektek volt már ilyen helyzetetek? Ha igen, hogy jöttetek ki ebből?
2020. máj. 23. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Például itt az oldalon.
2020. máj. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hová valósi vagy?

Néha tényleg jó lenne kicsit kimozdulni. 🙂

2020. máj. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, igazából arra nem is gondoltam, hogy itt az oldalon.😂
2020. máj. 23. 20:25
 4/5 anonim ***** válasza:

A barátodnak nincsenek barátai, ismerősei?

Az egy jó kiindulási pont lehetne, hogy új embereket ismerj meg..

2020. máj. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De vannak találkoztam is velük, de nem sikerült beszélgetni velük.. Inkább csak az emlékeikről beszéltek én meg ehhez nem nagyon tudtam hozzá szólni.
2020. máj. 23. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!