Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan szerezzek barátokat?

Hogyan szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés

Hallássérült(Vérszegény is) és csendes lány vagyok. Ha ismerősökkel vagyok sokkal felszabadultabb vagyok, de bárki mással nagyon nehezen beszélgetek. Mivel nem hallok jól nem tudok bekapcsolódni a beszélgetésekbe. 4-es tanuló vagyok. Csak egy barátom van az egész osztályban. Lehetne több barátom vagy reménytelen vagyok?

(Nem a gyakorin keresek barátot, hanem az osztályban)

13/L



2018. febr. 28. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha az osztályban csak egy barátod van, akkor ne ott próbálkozz. Nyiss olyanok felé is, akik más osztályba járnak, vagy a szomszédban laknak. Ha csendes lány vagy, akkor olyanokhoz közeledj, akik szintén olyanok, mint te. Ne akarj mindenáron a "menők" közé tartozni, ők nem nem hiszem, hogy befogadnak. :)
2018. febr. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És nem tudtok hallókészüléket intézni valahogy? Hiszen a tanulásra is meg még sok más dologra is negatívan hat, ha rosszul hallasz.
2018. febr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Van hallókészülékem, de akármilyen jó nem fogok tökéletesen hallani.
2018. febr. 28. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!