Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek is gáz utólag...

Szerintetek is gáz utólag felköszönteni a barátnőmet, ha a születésnapján(tegnap) beszéltem is vele?

Figyelt kérdés
Tegnap volt a barátnőm születés napja és csak ma láttam facebookon hogy születés napja van.
2020. máj. 25. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Kicsit gáz, de az rosszabb lenne ha egyáltalán nem köszöntenéd fel... úgyhogy ma mindenképp tedd meg:)
2020. máj. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jobb későn, mint soha. Ne foglalkozz vele, elnézést kérsz, és utólag megteszed.
2020. máj. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a gáz, ha egyáltalán nem köszöntöd fel.
2020. máj. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ha ezt írtam:


Isten éltessen! (Utólag) 🥺❤🎉🎁 ?


Am facebookon az idővonalra kell írni, ugye?


Hova írok úgy, hogy megkapja, de nem marad ott az oldalán?

2020. máj. 25. 10:38
 5/6 anonim ***** válasza:
31%

Ha elfelejted, akkor nem barát. Csak haver...

Ha csak írogatsz neki, még ezt a köszöntést is írtad, akkor nem fontos számodra...


Ha fontos lenne, igazi barátként tekintenél rá, akkor nem felejtetted volna el, és felhívtad volna, vagy személyes találkozón köszöntötted volna fel.

Ilyen egyszerű 🙂


Ettől még lehet ő egy kedves ismerős, jó beszélgetőtárs. De ne akadj ki magadon, ha nem foglalkoztat mi van vele...

2020. máj. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó: már elnézést, de igenis igaz barátom nagyon is érdekel mivan vele. De csak nem rég ismerkedtünk meg, és ugyan mondta mikor van a születés napja, de ki az aki mindenkinek megjegyzi? Sztem senki.
2020. máj. 26. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!