Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Veletek is előfordult már,...

Annabella2000 kérdése:

Veletek is előfordult már, hogy társaságban rosszat szóltatok és utólag jöttetek rá, hogy jobb lett volna csöndben maradni?

Figyelt kérdés

Olyan bűntudatom van emiatt...

Például olyan szituáció volt, hogy akivel beszélgettem elfelejtettem, hogy ő nagyon jóban van azzal a személlyel aki a témába jött, és én viszont nem olyan durván, de tettem rá megjegyzést...

Utána ugyanúgy beszélgettünk, csak én már azon kattogtam, hogy ezt miért mondtam, meghogy ettől ő most akkor neheztel-e rám emiatt. És voltak hasonló helyzetek:(

Bocsi, ha kicsit hülyén írtam le:S


2018. márc. 4. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elő.
2018. márc. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dícsérendő dolog ha valakinek önálló véleménye van,amelyet személyes tapasztalat ùtján szerezte és tiszteletre méltó ha az érintettnek alkalomadtán ugyanazt mondja!
2018. márc. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rendszeresen.
2018. márc. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, aki azt mondja, hogy ez vele még nem fordult elő az vagy nagyon tudatok, vagy nem beszélget senkivel, vagy csak hazudik.

Az ember szokott olyanokat mondani, ami után vasrudakkal csapkodná az arcát. Erre ugyan az a praktikám, mint amikor nyilvánosan elvágódom. Kinevetem magam.

Arra szoktam csak ügyelni minden ilyen eset után, hogy kétszer meggondoljam kinek mit mondok.

De ez az élet velejárója. Ez van. Fogadd el.

2018. márc. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Úristen, hányszor :D Tipikus jelenet volt gimiben a menzán, hogy beszélgetünk tízen, és a nagy kibeszélés hevében egyszer csak mondtam egy akkora baromságot, ami, bár igaz volt, de nem kellett volna kimondanom, hogy hirtelen a légy zümmögését is meg lehetett hallani, és mindenki csak vizslatta a finomfőzeléket tücsökciripelések közepette.

Az a baj, hogy olyan alkat vagyok, aki ezt ilyenkor napokig felemlegeti magának, és elalvás előtt addig játszom vissza a napközben történt kínos jeleneteket, míg meg nem őrülök... :D

2018. márc. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!