Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Face.Csak mert azon pillanatba...

Face.Csak mert azon pillanatban mikor jelölést küldtem egy külf.csop-nak hogy csatlakoznék, mèg fel se vettek, de egy külföldi rossz ismerösöm kb 1 percen belül bejelölt ismerösnek.ez lehet teljes véletlen?

Figyelt kérdés

Szoval elkezdtem agyalnk hogy lehet nem àrtana felmondani hiàba àlmaim munkahelyén vagyok ha nem élek meg belöle.

Mivel helyben ugy sem fizetnek annyit hogy megérje vàltani igy azon agyaltam visszamegyek külföldre. (Kb 6 éve jöttem haza)


Igy elkezdtem külföldi csoportokat keresni. Aztàn bejelöltem az egyiket.


Nos eme pillanatban, amikor még fel se vettek, söt lehet el sem fogadjàk a jelölésem mert itthon élek es csak kinti magyarok csoportja, egy 6 évvel ezelötti isnerösöm akivel joban sem voltunk csak mindig kivancsi ràm mit tud körülöttem kavarni, azonnal bejelölt ismerösnek.


Persze nem veszem fel, de most van ilyen hogy làtja esetleg vki hogy milyen csoporthoz akarok csatlakozni?


Vagy làtjàk a csoportjaim az adatlapon hogy mikben vagyok benne?



2020. máj. 27. 09:11
 1/9 A kérdező kommentje:

Vagy az exem is honnan tudta hogy csoportokban vagyok?

Egyszer emlitett olyat személyesen, hogy miota nem làtott, jo sok csoportot felvettem.

En senkinek nem làtom az adatlapjàn milyen csoportokban vannak benne. Az ismeröseimnek sem. Ezt amugy lehet valahol latni?

2020. máj. 27. 09:14
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha úgy vannak beállítva az adatvédelmi beállításaid, akkor a "Névjegy" menüpont alatt mindenki nyugodtan meg tudja nézni, hogy milyen oldalakat kedveltél, és hogy milyen csoportokban vagy benne. Ezt a beállításokon belül, az adatvédelmi hivatkozásokon belül tudod módosítani (Az adatvédelmi beállításokon belül nem tudom, hogy pontosan hogy lesz írva, mert ez változó, hála a Facebook folyamatos fejlesztgetésének. De ne aggódj, meg fogod találni).


A külföldi ismerősös sztoriról pedig azt tudom elképzelni, hogy ha ő benne van abban a csoportban, amelyhez csatlakozni akartál, akkor ő értesítést kaphatott arról, hogy te csatlakozni szeretnél, és ő úgy gondolta, hogy bejelöl téged.

2020. máj. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Vannak olyan csoportok, ahol a csoport tagjai is engedélyezhetik a belépési kérelmeket.


Szerintem esetedben nincs ilyen szó, maximum ha admin lenne az adott ismerősöd, egyszerű véletlen.

2020. máj. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Döntési lehetősèg a kezünkben van. Ha te olyan csopihoz tartozol, ahol izmos csajok adnak tanácsot ahhoz, hogy úgy nézz ki, mint ők, akkor ehhez senkinek, semmi köze. :)
2020. máj. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Erre most egy màsik külföldön élö magyar is bejelölt ismerösnek..


Most vagy én kezdek üldözésmàniàs lenni vagy nem értem

2020. máj. 27. 10:51
 6/9 A kérdező kommentje:
Mellesleg a csoportba még mindig nem vettek fel
2020. máj. 27. 10:52
 7/9 A kérdező kommentje:

De ha onnan jelölgetnek a tagok, igy hogy ök làtnak engem de nem vesznek fel, ez valahol nekem olyan etikátlan.


Végigböngészik az adatlapom ki vagyok mi vagyok, jelölgetnek, de en nem làhatom a csoportot es nem vagyok tag. De màr rajtam "csàmcsognak" meg jelölgetnek.


Lehet nem is akarok közéjük bekerülni kezdem ugy érezni.

2020. máj. 27. 11:24
 8/9 anonim ***** válasza:

Aki ismerosnek jelol, szimplan ne jelold vissza. A csoportbol kilepni is lehet vagy visszavonni a kerest.

Ha nem adminok, veletlen pedig.

2020. máj. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem vettek fel. Es a jelöléseket töröltem.
2020. máj. 28. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!