Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem találom a stílusomat. Mit...

Nem találom a stílusomat. Mit csináljak, hogy ki alakuljon?:/

Figyelt kérdés

2020. máj. 29. 20:13
 1/2 anonim válasza:
Olvass divatmagazinokat.
2020. máj. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Ha még kis fiatalka, akkor ne aggódj, ahogy idősödsz kifog alakulni. Persze addig összevásárolsz minden szart, amit máson láttál, mert az tuti menő. Ez tök rendben van. Én olyan 26-27 éves koromban értem el oda, hogy már nem akartam senkit utánozni, hanem megleltem a saját ízlésemhez passzoló dolgokat és azóta legnagyobb örömömre végre visszahallottam már olyat is, hogy hú ez az illat vagy ez a ruhadarab annyira én vagyok.. ez egy jó jel, mert ezek szerint van már rólam egy kép mások fejében, hogy milyen vagyok. Még hozzá tetszik ez a kép nekem is. Ezt nem lehet sürgetni, ahogy kiforrt a személyiséged, majd jön magától.

2020. máj. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!