Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan alakítsam ki a saját,...

Hogyan alakítsam ki a saját, egyedi, senkihez sem hasonló, összetéveszthetetlen stílusomat?

Figyelt kérdés

Fiatal(32 éves) férfi vagyok, 174-175 centi magas, 77 kiló gramm, gesztenye barna szemem és hajam van.

Honnan válogassam össze a ruhákat?

Köszi.



2019. jan. 20. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
E
2019. jan. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hupsz bocsi, szóval :) Szerintem attól függ, hogy milyen a személyiséged, laza, vonalasabb, sportosabb stb.... Én is küzdök egyébként a problémával, szóval várom a további válaszokat... :D
2019. jan. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
És miért fontos ez?
2019. jan. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Egyedi stílusod többek közt úgy lehet, hogy nem másokat kérdezel meg arról milyen legyen a stílusod. Hogyan akarsz egyedi lenni, ha még ezt is mások döntik el helyetted!?!
2019. jan. 21. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha olyan borzasztóan egyedi stílust akarsz, annak az az ára, hogy nem fog mindenkinek tetszeni, sőt, a többségnek nem. Ettől egyediek bizonyos stílusok, hogy egy kis rétegnek tetszik, különben sokan azt hordanák.

De ha egy jó ruhatárat akarsz, akkor érdemes átgondolnod mi áll jól, milyen az életstílusod, mi tetszik, és azok alapján keresni ruhákat. Időigényes.

2019. jan. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hülyeség arra törekedni, hogy egyedi legyél. Steve Jobsnak mi volt az egyedi stílusa, ami összetéveszthetetlen volt? Egy garbó, egy farmer és egy sportcipő. Alexander Wang se hord nagyon mást, ahogy a legtöbb divattervező se. Ha megfigyeled, a nagyon egyedi stílusos emberek nem hordanak túl extravagáns dolgokat, nem törekszenek (vagy legalábbis nagyon jól titkolják:D)

Keresd meg ami jól áll, és abból szerezz párat ami jól áll és ami az életviteledhez is illik. Ezt a saját káromon tanultam meg, itt ülök egy kupac csodaszép ruhán, mikor teljesen máshogy kell élnem, mint egy éve és farmer pólón kívül mást nagyon nem áll módomban hordani. Kicsit mérges vagyok magamra, hogy tücsök voltam és nem hangya.

Építs egy gardróbot, amivel 110% elégedett vagy, utána lehet extrázni.

2019. jan. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

olyan úgysem lehetséges, hogy a világon senkihez ne hasonlítson az öltözködésed :D

vedd meg, ami tetszik és kész.

2019. jan. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6-os

Azért viszont szürke pólót ne hordjon folyamatosan, mert hátha összetévesztik a Zuckerberggel.

2019. jan. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!