Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit írjak neki, miről beszéljü...

Mit írjak neki, miről beszéljünk, ha ő beszélgetni akar, de nincs miről? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Van úgy, hogy a baratánőm (nem szerelmi xd) rám ír, vagy elküld vmit, ilyenkor reagálok majd pár üziben vége is szakad a beszélgetésnek. És van olyan mikor tovább húzza a beszélgetést giffekkel minden féle semmit mondó üzimre. Ezáltal érzem hogy beszélgetni akar, de nem tudok nagyon mit írni/válaszolni neki. Van mikor csak emojimat küldök, hogy reagáljak rá. De szavakba nem tudom mit mondani. Mikor ilyen helyzet adódik mit kéne tennem?


Összegezve:

Ha nem tudok mit írni mit csináljak?

Ha beszélgetni akar velem,de nem tudunk miről akkor azzal mit kezdjek?


2020. jún. 1. 22:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Fiatalság, bolondság
2020. jún. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Kérdezd a véleményét, ízlését általános dolgokról. Aztán te is fűzz hozzá véleményt, történeteket.

Pinteresten van sok tábla "questions to ask..." néven. Ha tudsz angolul, akkor ezeket is felhasználhatod. Illetve Youtube-on is vannak fent kommunikációs készség fejlesztő videók.

2020. jún. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Barackoshányás ***** válasza:
Kérdezz valamit. Biztos van olyan, amit mindketten szerettek, könyv, film, előadó, ezek jók lehetnek kiindulásként. Mesélhetsz is magadról, a napodról, arról a fas zságról, amit a Facebook-on találtál és felhúztad magad rajta, arról, hogy ma van a kenyér világnapja (nincs), hogy mennyi leckét kaptok
2020. jún. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Hát valami közös téma. Akár suli is. Ezeket olyan hosszan lehet húzni :D.

Nekem van egy barátnőm akivel ugyan azokat a zenekarokat szeretjük és semmi más közös témánk nincs nagyon ezen kívül de erről beszélünk már egy jó éve :D. Vagy esetleg elmondod mi történt veled aznap jó esetben arról van egy storyja neki is és így tovább lehet jó beszélgetéseket gerjeszteni.

Nekem a fő ilyen témám az utazás mivel utazni mindenki szeret és én is sok helyen voltam tudok mesélni, és nem is nehéz rátérni a témára elég egy olyan, hogy: Láttam egy XY-ot ami úgy nézett ki mint az XY az XY nevű városban :D.

2020. jún. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha o akar beszelni akkor miert nem o hoz temat? Marmint nen erzed az ellentmondast? O akar beszelgetni de megis te torod itt a fejed, h mit mondj. Akivel nem lehet beszelgetni azzal nem lehet. Egy beszelgeteshez 2 ember kell. Ha o nem mond semmit akkor lehetsz te barmilyen erdekes es kreativ ember nem fogsz tudni vele beszelgetni. En alapvetoen egy beszedes ember vagyok, de azzal en se tudok mit kezdeni aki nem mond semmit. Nincs mire reagalnom es ha o se reagal semmit arra amit mondok akkor sose fog beszelgetes kialakulni. Erted mire celzok? Emojikbol nem lehet beszelgetest csiholni. A beszelgetes vagy megy valakivel, mert olyan a szemelye vagy nem. Ennyi. Az erolkodesnek altalaban csak bef*sas a vege.
2020. jún. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen egyszavas ismerősöm. Borzasztó hogy nem bír körmondatokban beszélni semmiről vagy kifejteni a véleményét, álláspontját.
2020. jún. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Giffeket amiket küld arra szoktam reagálni, ha tudok de azzal a beszélgetés pár üziben véget ér. Nem olyan érdekes ember ő,így mindent tudok róla. Nincs mit kérdezni. Egésznap mangát olvas, vagy animét néz. Este meg rajzol.
2020. jún. 2. 08:51
 8/18 anonim ***** válasza:

Ez kozos unatkozasra, bambulasra, agyhalalra valo kenyszerites. Ilyen ismerost raztam le. Hosszu orakat akart az eletembol, de csak hogy ne legyen egyedul.

Az biztos, hogy az ismerosodnek nincs mondanivaloja. Az enyem speciel meghallgatni se akart, nyomta tovabb a felmondatokat es fenykepeket.

Nem erolkodnek.

2020. jún. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Csak hogy én is szeretnék vele beszélgetni, mert a chrusom, de nemtudok mit írni.
2020. jún. 2. 13:24
 10/18 Puffinlekvár ***** válasza:

Ha chrushod,akkor félig-meddig csak szerelmi. Legalább a te részedről. :D

Leírtak tök jó dolgokat.

Kérj tippet,milyen mangát rajzolj, mit olvasott,írjatok együtt valami hasonló fan made cuccot,akkor közelebb is kerültök egymáshoz.

2020. jún. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!