Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi történik velem?

Mi történik velem?

Figyelt kérdés
Volt egy durva időszakok mikor több hónapon át csak tanultam és senkit sem érdekeltem a baráti körömből de még a barátomat sem. Most ennek vége megbeszéltem mindenkivel hogy mi volt a bajuk velem. Most végre vissza nyertem őket természetesen de még mindig egyedül érzem magam. Úgy érzem mintha mindenki csak egy szerepet játszana körülöttem. Van egy csomó kedves és aranyos barátnőim akik mindig végig hallgatnak ha balyom van egy mérhetetlenül aranyos srác is csak nehezen fogta fel abban az időszakban hogy már ő nem szingli. De még is mérhetetlenül egyedül érzem magam és emiatt nagyon szomorú is vagyok sokszor pedig én egy vidám embernek gondolom magam. Hogyan kéne változtatni a hozzá allasomon hogy boldogobb vagy valamivel élet vidámabb ember legyek? Vagy hogyan találják meg újra önmagamat és felejtsem el ami történt, hogy kikozositettek mindenhonnan? Hogy lezárt a barátom és mindig egyedül voltam itthon? Nagyon a múltban élek és ezt el akarom felejteni hiszen már megoldodtak a problémák de még sem megy nem tudok az emberekre ugyan úgy nézni sem.
2020. jún. 5. 09:46
 1/2 A kérdező kommentje:
Találjam (találják), lezeszart (lezárt) a javító 😅
2020. jún. 5. 09:53
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem oldódtak meg a problémáid. Megbeszélted velük, de ez csak a felszín, a sebek ott maradtak. Most mindenki azt játssza, hogy milyen jó, mert megbeszéltük, pedig semmi nem változott a felszín alatt, szerepjáték az egész.

Viselkedj és élj úgy, ahogy neked jó és majd lesznek új barátaid, olyanok, akiknek bejön az életmódod.

2020. jún. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!