Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Használtátok valaha az omeglét?

Használtátok valaha az omeglét?

Figyelt kérdés
Hirtelen eszembe jutott,mikor régebben lebeszéltem az egyik barátommal,hogy Menjünk fel.Fiatalok voltunk,és a legelső ember akivel találkoztunk,az egy öreg pasas volt ruha nélkül széttárt lábakkal.Utána nem beszéltünk róla többet,nem is gondoltam arra,hogy használjam a jövőbe.Akik többet használták azokat kérdezném,ez milyen gyakran volt amúgy?

2020. jún. 8. 16:55
A kérdező szavazást indított:
Nem használtam az oldalt
Használtam,leírom a tapasztalatom
23 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Használtam.

A többség azonnal továbbkattint. Van akikkel lehet hülyéskedni.

2020. jún. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is használtam már, lett egy angol levelező barátom, Sam, de már rég megszűnt a chat. Amúgy elég sok “horny” van, szóval óvatosan az oldallal!
2020. jún. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Nem videochatelni szoktam,mert én is megakarom magam kímélni az olyan látványtól,hanem simán chatelni. Van pár nagyon jó fej ember,volt olyan,hogy 2 órát beszéltem valakivel.
2020. jún. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég hamar banolják ha mutogatni akar valaki, szóval szerintem nem vészes meg igazából én nagyon nem is értem a problémád, ha valami olyan van ami nem tetszik tovább nyomod. (nem anyáddal ülsz le videóchatelni)
2020. jún. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.4 mint mondtam fiatalok voltunk,olyan 12-13 évesek talán és nem épp erre számítottunk.
2020. jún. 8. 19:55
 6/6 Habosra vert fos válasza:
Négy csaj kérte az instámat de szerintem ott nagyon ritka akivel tartósan legalább barátságot lehetne tartani
2021. okt. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!