Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az baj, ha nem szeretem a...

Az baj, ha nem szeretem a kertipartikat, grillezéseket?

Figyelt kérdés
Nem is szeretek főzőcskézni, sütögetni, és itt a panelban, ahol lakom, helyem sincs hozzá, tehát nem tudnék senkit meghívni ebből a célból. De másnál már voltam ilyenen, és valahogy nem érdekel, nem fog meg a hangulata. Ettől jobban szeretek társasággal beülni étterembe, kocsmába. Érdekes, hogy a kinti grillparti, vagy bográcsolás sosem vonzott valahogy. Ez szerintetek probléma?
2020. jún. 20. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne az?
2020. jún. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

Csak azért, mert nem ettél a nagypapám gulyásleveséből :)

Na, de komolyra fordítva a szót: nem, miért lenne baj? Mindenkinek más az ízlése. És mivel panelban laksz, nem is várja el senki, hogy kerti partit rendezz :)

2020. jún. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor ne menj oda és kész! Én se megyek oda, ahol nem szeretek lenni (pl. mozi), akárhogy hívnak!
2020. jún. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

nem problema, de lehet eddig rossz helyen es rossz tarsasaggal probaltad.

vannak helyek ahol iszonyat hangulatos pl szalonnat sutni, es ha ugyanaz az imadnivalo tarsasag van ott veled mint a kocsmaban, akkor garantalt a jo hangulat. ha szereted a szalonnat, szerintem sokkal jobb kint megsutni magadnak, kicsit olyan őskor hangulat szerintem.

de tényleg nem problema ha teged ez nem vonz, senki nem fog megharagudni ha elmondod hogy te mást kedvelsz.

2020. jún. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!