Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Van valamilyen házi praktika...

Van valamilyen házi praktika zöldségek, húsok grillezéséhez ha nincs se grilles sütöm meg grilles mikróm se?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát zöldségeket mi úgy csináltuk(igaz nem grillezés), hogy pici olajjal fűszerrel összeforgattam, picike víz rá, tepsibe rakom, alufóliába lefedem, és sütőben megsütöm.
2010. júl. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én serpenyőben próbáltam, az összes olajat beszívta. Mikor pótoltam, azt is. Bármennyit. Ehetetlen lesz.

Sütőben lehet, h jobb, talán én is kipróbálom.

2010. júl. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia!én nagyon pici olajon, vagy margarinon szoktam magamnak teflon serpenyőben "grillezni" zöldségeket.

cukkini szeleteket, rápa szeleteket, zellert, karalábét, stb.szóval nem bő zsiradékban, hanem éppen csak kikenve.

igaz néha kicsit füstös is lesz, de úgy még finomabb.

piros-barnás pörkösre sütöm mindkét oldalát a zöldségeknek.ha fogyózom, mindig így készítem a köreteimet.ja, mikor beleteszem, lefedem pár percre a serpenyőt, hadd engedje ki a saját levét.utána nézegetem, hogy pirulnak-e.kemányebbeknél /répa, karalábé, zeller/

pici víz is megy az elején, de aztán az felszívódik és már csak sülnek a zöldségek.

lényeg a forrró serpenyő!

üdv.

2010. júl. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok, a csirkemellet is ugyanígy szoktam akár kis szeletkékben, akár csíkokra vágva.belül puha, kívül barnás-piros.

üdv.

2010. júl. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!