Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ciki a természettudományos...

Ciki a természettudományos érdeklődés?

Figyelt kérdés
A környezetemben azt látom, hogy nyelvet tanulni, sportolni, zenélni, programozni, elektronikával és gépészettel foglalkozni menő, de akit mondjuk a biológia, a kémia, vagy elméleti fizika érdekel, azt kinézik, furcsának titulálják.

2020. jún. 23. 16:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, csak nem népszerű. Nem furcsának találják altalaban, csak unalmasnak. Nem túl jó a marketingje :)

Én nem értek velük egyet.

2020. jún. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
19%
Ez azért lehet mert olyan különleges kis hópihe vagy, hogy nem tudod felfogni, hogy az elektronika, a gépészet az szintén természettudományos ismeret.
2020. jún. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
53%

Tudod, mi a ciki?

Az, hogy ez a kérdés egyáltlaán valakiben felmerül.

Nem, nem téged akarlak piszkálni, félre ne érts! Csak elkeserítő egy olyan világban élni, ahol már sokan cikinek érzik a tudományos érdeklődést.

2020. jún. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Igazad lehet. De nem értem, hogy lehet, hogy az infó-gépész-elektro dolgok például matekra és fizikára épülnek. Hogy lehet, hogy az népszerű, ezek meg nem?
2020. jún. 23. 16:41
 5/18 anonim ***** válasza:
1%

"De nem értem, hogy lehet, hogy az infó-gépész-elektro dolgok például matekra és fizikára épülnek."

- Úgy lehet, hogy az infó-gépész-elektro dolgok a matekra és a fizikára épülnek.

2020. jún. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
#2 ezek alkalmazott tudományok. Nem ugyanaz.
2020. jún. 23. 16:43
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az lehet az oka, hogy aki hobbiból foglalkozik műszaki dolgokkal, az azonnali eredményeket tud felmutatni. Például ha te sokat tudsz az elméleti fizikáról, az a gyakorlatban nem tud megmutatkozni, legfeljebb ha beszélsz róla. Azt meg nem nagyon tolerálják az emberek, ha valaki többet fog fel a világból náluk, így a fentihez hasonló passzív-agresszív magatartással védekeznek a vélt, vagy valós dicsekvéstől.
2020. jún. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

Az #5-ös választ lepontozni: muhahahahaha


Az infó és a matek talán nem a TT ismeretkre épül??

2020. jún. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jót mondott a 7-es, valóban kicsit nehezebb elképzelni ezeket a hobbikat, hogy konkrétan mivel is foglalkozol. Meg nyilván kevésbé népszerű.


De amúgy meg tök felesleges azzal foglalkoznod hogy ki mit gondol. Aki ilyen miatt furcsának tart másokat, az elég primitív ember lehet. Foglalkozz azzal ami érdekel, aztán akár még később hasznod is lehet belőle, de ha nem, akkor is van egy jó hobbid ami számodra izgalmas.

2020. jún. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

#8 nem ez volt a kérdés, hanem hogy akkor miért kevesebb az, aki csak szimplán csak az elméleti részével foglalkozik.

Egyébként a matek nem épül a tt-re, hanem fordítva. Pontosítsd az ismereteid és javíts a szövegértéseden!

2020. jún. 23. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!