Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Osztálykiránduláson történt...

Osztálykiránduláson történt vicces, ijesztő, fura vagy akármilyen történetek?

Figyelt kérdés

2020. jún. 24. 10:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Badacsonyban fegyverrel kergetett minket egy panziótulajdonos, mert átírtuk a "Szoba kiadó" tábláját, a fantáziátokra bízom, hogy mire :) Aztán jött a helyi serif, aki véletlen a cimborája volt az embernek, és nem ő lett elővéve, hogy fegyverrel hadonászik tizenpáréves gyerekekkel szemben egy gyerekcsíny miatt, hanem mi, akkor még gyerekek és a tanár lettünk meghurcolva (később a tantestület előtt is).
2020. jún. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%

Művészeti suli osztálykirándulása volt, és csempét kellett volna vinni, hogy festünk rá. De senki nem vitt csempét, a tanártól meg baromira féltünk, és a fiúk nekiálltak az amúgy is szétesőben lévő mosdóban leszedni a csempéket a falról.

Egy másik osztálykiránduláson meg bementünk a faházba, mikor felkapcsoltuk a villanyt szétrobbant a villanykörte. Utána kihúztuk a függönyt, és az leszakadt tartóstul. Utána kinyitottuk billenőre az ablakot, és kiesett az egész ablak. Barátnőm mondta, hogy neki ebből elég volt mára, és ledőlt az ágyra, erre az szétesett.

2020. jún. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Általános 8.ban az osztályfőnök mondta, hogy torlaszoljuk el az ajtót (ott alvós 2 napos kirándulás - miért is ne egy erdőben egy hegyen), mert gyanús a buszsofőr, plussz megkért engem, hogy úgyis én vagyok a legcsendesebb stb, rám nem gyanakodnának, figyeljem már az egyik lányt nehogy valami baj legyen (sofőr+diáklány)
2020. jún. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Öngyilkos lett évfolyamtársam. Bevetette magát a harmadikról a tanárok közé. Elég ijesztő.
2020. jún. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Őszinte részvétem!
2020. jún. 24. 16:52
 6/13 anonim válasza:
100%
Utolsó osztálykiránduláson valami panzióban voltunk, 4-en voltunk barátok egy szobán es késő délután elkezdtük szívatni az egyik srácot, aminek az lett a vége hogy ketten elkezdtünk birkózni :D nem verekedni!!! Nem számoltam vele hogy nagyon erős a lába és annyira össze szorította velük a fejem, csak úgy tudtam kiszabadulni, hogy egy vizes palackot a seggébe nyomtam :'D (mindenki ruhában volt, és mindketten heterok vagyunk, mielőtt valaki rosszra gondolna) ahogy elengedett, felálltunk, én meg egy önfeláldozó mozdulattal le tudtam dönteni úgy hogy mindketten az ágyra estünk (én 85 kg ő 70-75 kg volt) és az ágy rácsai amik a matracot tartották, eltörtek :D legalább be tudtuk kamuzni hogy nem mi voltunk, merthogy "mi csak leültuünk és leszakadt", mondanom sem kell hogy mit kaptunk az osztályfőnöktől :D legalább nem kellett kifizetni :D
2020. jún. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
90%

Még általános iskolában voltunk az utolsó osztálykiránduláson és ugye utolsó osztálykirándulás, ezért több napos volt.

Utolsó nap nem voltam olyan állapotban hogy enni tudjak menni ezért átmentem a lányok szobájába ahol a "crush" om cuccai voltak. Egy 14 éves fiú ugye állandóan kanos szóval elkezdtem turkálni a bőröndjében, megtaláltam a szennyeseit és találtam egy szép tangát ami mondjuk úgy hogy illatos volt. Kihasználva a helyzetet ledőltem az ágyra a fejemre raktam a bugyit és elkezdtem hokizni. Tudni kell hogy volt egy cukorbeteg osztálytársam aki valamiért visszajött a szobába(ahol voltam) inzulinért vagy a mérőért már nem tudom és hát benyit a szobába. Én felpattanok álló fasszal nézek rá bugyival a fejemen. Nézett pár másodpercig aztán kicsit ingerülten mondta hogy egy perverz beteg g€ci vagyok és kiment. Mit ne mondjak az egész osztály megtudta (szerencsére már csak 2 hét volt az iskolából)

2020. jún. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 trichard2001 ***** válasza:
100%
#7-en befostam a röhögéstől 😂😂
2020. jún. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
Hét nekem nem osztálykirándulásos, hanem talizós, de nagyon vicces emlékem van.
2020. júl. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Elmeséled? :)
2020. júl. 24. 09:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!