Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek mikor lesz boldog...

Szerintetek mikor lesz boldog együtt élés magyar és roma közt ?

Figyelt kérdés

Mint köztudott ma Magyarországon nincs cigány magyar (békés) együttélés vagy,ha van is elenyésző szàmban.


Mit lehetne tenni,hogy a 2 etnikum ne utálja egymást?

Láttam Youtube-on Toroczkai videóját,amibe mond egy két okossàgot.

Miért nincsennek szigorúbb törvények?

Itt is olyan tüntetések lesznek mint az USA-ba?

A kérdést nem provokációból írtam ki mielőtt bárki is jelentené és törölnék a kérdést ( tudtommal szabad véleménynyilvánítás van)



2020. jún. 30. 15:23
A kérdező szavazást indított:
10 éven belül
20 év múlva
Nagyon sokára
Soha
30 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%

Mivel Magyarországon sok a liberális, így soha.

Épp ma bújt ki az egyik fő libsi a felelősség alól.

2020. jún. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%
Sajnos minket nem tanítanak elfogadásra és befogadásra. Úgy értem, hogy anno száz éve mikor én még általános sulis voltam, ha bármiféle atrocitás érte a cigány osztálytársaimat, a tanár “magától értetődően” mindig a nem cigány osztálytársaim pártját fogta. + mostanság a politika is nagy szerepet játszik, de ebbe inkább nem mennék bele. Úgyhogy nem azt mondom, hogy soha (mert azt soha nem mondjuk), de rengeteg idő mire itt e téren változás lesz.
2020. jún. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Mihelyst a roma nem azt nézné hàny bört lehet lehuzni a magyarrol. Akkor talàn
2020. jún. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
Gabi vevő lesz rá.
2020. jún. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

Láttam én is a videót, szerintem pontosan elmagyarázott mindent.

Az élősködőket senki sem szereti, de ebben az országban valamiért még bíztatják is ezeket, hogy tovább szaporodjanak...

2020. jún. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Amint megtanulnak a mi szabályaink szerint játszani.
2020. jún. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
Ahogy az előző is írja. Ha beilleszkednek.
2020. jún. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
Soha :)
2020. jún. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%

Épp az imént néztem ki az ablakon, 3 roma ment, a falunapról beszéltek, hogy majd milyen jól fogják provokálni ott a népet, meg ha lesz verekedés, milyen jó lesz....

(nógrád megyei kis falu)

2020. júl. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

na most... egyrészt mindkét félnek akarni kell!

segíteni kell a cigányságot beilleszteni nem pedig családira emelni pluszt! támogatni kell az iskoláztatásukat valamint tanácsadókhoz járatni a fiatalokat hogy miért is akarjanak beilleszkedni (ebbe nyugodtan részt vehet bárki cigány nem cigány mert magyarok közt is van sok idióta!)

torozcki jelenleg csak káoszt és szakadást szül! jelenleg sem neki sem a kormánynak és sem a cigány vajdáknak nem érdeke a cigányság! mindenki a zsebbe akarja tenni a pénzt! a hős torozci is csak egy érdek ember lényegében azt a stratégiát csinálja mint anno hitler csak egy dolog ha nagyon nagy káoszt csinál annak meg lesz a böjtje mert a cigányok nem fognak el tűrni egy újabb holokausztot! meg fogják lincselni a mi hazánk hősét egytől egyig...!

a megoldás:

mindkét oldalnak akarnia kell és engedni bizonyos dolgokból!

a kisgyerekeknek megfelelő oktatást és nevelést valamint környezetet biztosítani!

nem szabad engedni a rassz alapú diszkriminációt és szelektálást! (volt már olyan hogy normális cigányt azért nem vettek fel mert cigány...!)

megfelelő munkahelyeket létrehozni azoknak a cigányoknak akik dolgozni akarnak!

megfelelő büntetőjogi törvényeket kell létrehozni! (pl ha valaki rongál akkor egy felügyelővel szépen helyrehozza azt a dolgot így megszűnik az is hogy újból rongálni fog! így érti majd a dolgok értékét és annak kemény munkáját!)

a vajdák és politikai pártoknak össze kell fogni és nem elsimlizni a pénzt amit a roma segítő közösségekre szánnak!

utóirat cigány vagyok megfelelően lettem taníttatva és nevelve (szakma érettségi - azta...) eddig még nem kerültem verekedésbe nem rongáltam nem volt büntetésem (csak egyszer mert rossz helyre parkoltam... :S) voltak nehéz idők szegényebb időszakok érdekes módon a cigány közösségek egyszer sem segítettek mert mind eltette a pénzt magának... meg kaptam a jó öreg cigány rasszizmus és utálat alapkészletet... akik normálisak voltak azok látták hogy én is az vagyok ezért magasról letojták hogy cigány vagy nem cigány vagyok...


ritka kivétel nem mondanám hogy az vagyok mert bőven vannak még csak ugye nem a nagyja... ezért is látom azt hogy megfelelő neveléssel és tanitatással nem lesz semmi gond... :SSS


csak mind ezt a folyamatot nagyba felgyorsítaná ha a fenti dolgokat megcsinálnák a polgárok meg a vezetőségek...

2020. júl. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!