Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan érjem el , hogy a...

Hogyan érjem el , hogy a kiszemeltem jöjjön utánam, oda legyen értem , ne én utána?

Figyelt kérdés

Sok embertől hallottam , hogy azt kell elérni , hogy a csaj jöjjön utánad ne te utána. Milyen "taktikákat" tudtok erre a dologra? Oltsam a csajt , stb. ?

17f



2020. júl. 4. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Jó gyerekes.
2020. júl. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1es

nem egy huszon éves szűz csajt kérdeztem...

2020. júl. 4. 22:17
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el haver
2020. júl. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha oltogatod az biztos nem fog működni (legalábbis a normális lányoknál...) Figyelj, egyrészt ez nagy ostobaság, hogy a lánynak kéne követnie téged, VISZONT neked se kéne követned őt, mi vagy te pincsikutya? legyél közömbösebb kicsit és bátrabb (ne rámenősebb) lépj oda hozzá, hívd el valahova, ha elmegy veled van esélyed, DE még akkor se örülj koppanhatsz te még ott is, ha meg nem megy el akkor engedd el a fenébe.
2020. aug. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!