Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem tudjàk emberek...

Miért nem tudjàk emberek felfogni azt hogy nem szeretem ha fényképznek, és ráadàsul utána feltöltik mindenkiféle közösségi oldalakra?

Figyelt kérdés
épp unokatesommal szóltam össze, aki már negyven feletti, én pedig 27 vagyok (szoval nem kis tinik vagyunk). Egyéb alkalmakkor mennek a fotók, természetesen nem vagyok mindig "toppon", nem tudok mindig, es nem is vagyok az a fajta ember aki orrba-szájba a kulsejevel foglalkozik. Sokszor sülnek el olyan fotók ahol nem figyelek, de elkapjàk. Még nem fogadtam el, és nem is fogom(mert megcsináltatom) azt hogy csàlé, kapa fogaim vannak, mélyharapással ráadásul egymással szembe fordulnak a fogaim egymással, es lefenyképez es elkuldi a másiknak meg a harmadiknak, es meg ráadásul teszik fel. N vagyok fapofa, ha fotoznak odaállok, mosolygok es olyanok a kepek amit vállalok, vàllalható, de miert kell igy kellemetlen helyzetbe hozni? Felnött ember miert magyarázza belém hogy ez igy jó? amikor nekem nem jó. jem volt jó 10 évesen, nem volt jó 17 évesen, se 27 évesen. Csináljon fotot, hivassa ki, rakja el az albumba vegye elö 20 év mulva es legyen boldog hogy jéé ilyen is volt, milyen jo volt, de miért kell ezt mutogatni mindenkinek, föleg a mai világban amikor az emberek úgyis nagyon kritikusak egymással. És tudom hogy megmosolyogjàk es kinevetik egymást. Miert nem fogadja el hogy ez engem zavar? Miert van olyan ismerös/barát/rokon/-om akik ha latom hogy feltesznek velem közös képeket, megválogatjàk hogy mit tesznek föl. Látják maguktól hogy ez nem vàllalhato kép, ezt nem teszem fel róla. Pedig nem mondom nekik. Némely ember meg feltenne akkor is ha olyan ruhàban lennék amiben kilóg a fél tököm. Mivan az emberekkel?
2019. jún. 23. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak személyiségi jogaid, amivel ha visszaélnek, lehet fenyegetőzni. Ha barátok, ha nem.
2019. jún. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem akarom én ilyen jogi dolgokra vinni,. hisz unokatesóm és szeretem. inkább érzelmileg vagy empatiaként érdekel ez a dolog hogy miert nem veszik amit mondok
2019. jún. 23. 13:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg erről szépen beszélni vele, mond meg neki hogy kérlek ne tedd fel ezeket a képeket, nem szeretném, zavar, köszönöm. Ha ebből nem ért akkor kicsit csúnyábban, pl megmondtam hogy ne tedd fel, miért kell ilyen értetlennek lenned, szedd le légyszíves! Ha pedig ez sem válik be akkor én lehet hogy már anyáznék és elmondanám neki hogy egy rohadt nagy bunkó, akár rokon, akár nem. Sok sikert :)
2019. jún. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Te átaludtad az elmúlt 10 évet?


Social media a kulcsszó, keress rá

2019. jún. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!