Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Postai csomagátvételhez kell...

Postai csomagátvételhez kell személyi?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm megkért, hogy vegyem át a csomagját! Megadta a személyi számát, meg írjam helyette alá, szoktak így! Vagy hogy nem kell komolyan venni, ők szoktak kamu névre is rendelni
2020. júl. 6. 09:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nekem tűnt már el rendelésem, éppen ezért nem tartom jónak, ha valahol nem ellenőrzik a címzettet.
2020. júl. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Szerintem nem úgy tűnt el, hogy kiadtál másnak, annak nyoma van. Panasz, feljelentés, van kamera felvétel stb. Szállítás alatt egyszer nekem is veszett el, de sima levél! Ilyenkor van kártérítés!
2020. júl. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem térítették meg, tettem panaszt.
2020. júl. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Volt értéknyilvánítás? Másfélszeresét kell! Te a feladó voltál? Neki térítik meg. Ha a vevő, akkor a feladótól kellett volna visszakérned, vagy ha ebayes, onnan!


Nem szabadott volna annyiban hagyni, de nem más vitt el!

2020. júl. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Most olvastam, megrendelő voltál? Akkor a feladónak vissza kellett volna adnia az árát, de lehet fel sem adott semmit! Átvertek!
2020. júl. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A feladótól visszakaptam, csak attól még a megrendelt dolgot nem kaptam meg, mert valaki azt eltette úgy, hogy nem is az övé. :-) Én kifejezetten kértem a postát, hogy még a szomszédoknak se adják oda (elég, ha elfelejti), csak nekem vagy ha meghatalmazást adok valakinek, de ellenőrizzék, hogy arra jogosult veszi-e át. Emberek hibáznak, de azért hallottam már én olyat is, hogy nem hibáztak, hanem loptak.

Pénteken vettem át valamit a postán. Az előttem lévő hölgynek véletlenül másik ember küldeményét adták oda. Csak a keresztnevük meg a címük nem stimmelt, de ugyanattól a cégtől rendeltek. A postai dolgozók benézték, de még az átvevő sem figyelt, ha nem bontja ki ott helyben, és nézi meg a számlát a dobozban, lehet, hogy csak otthon vette volna észre, pedig a csomagoláson is rajta volt. Ennyit arról, hogy másnak nem adják oda.

Engem már ismernek, mint a rossz pénzt, mert elég sok küldemény jön nekem, és már tettem panaszt.

2020. júl. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Szerintem nem úgy tűnt el, hogy kiadtál másnak, annak nyoma van."


Akkor ezen beszarsz. Tavaly volt velem olyan, hogy találtam a postaládámban egy értesítőt. Elmentem vele a postára. Majd ott a postás közölte, hogy azt már kiadták másnak. Nem rossz helyre vitték ki, valaki elment érte a postára, és átvette.


Egyedül élek, senki nincs, aki elment volna érte. De nekem ott próbálták megmagyarázni, hogy de, biztos valaki rokon elment érte.


És ebben az a legdurvább, hogy valaki elment a csomagért, átvette úgy, hogy az én nevem és az én címem van a csomagon, és ennyi? Mert a posta visszaszerezte a csomagot, azt nem tudom, hogyan, de lettem volna légy a falon, mikor elmagyarázzák az embernek, hogy rossz csomagot hozott el. Amúgy nem bontották ki, pedig lehet előbb visszakapom, ha meglátják a telefontokokat.

2020. júl. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!