Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogy kiakadnakaz...

Miért van az, hogy kiakadnakaz emberek azon, ha valahol tilos dohányozni?

Figyelt kérdés

Pl Lengyelországban tilos dohányozni. Nagoyn helyes. nem csak a saját egészségedet veszélyezteted, hanem másodkét is.

A felettünk lakó szomszéd is dohányzik és nekem kisbabával eléggé szar, hogy 0-24-ben szívnom kell a füstjét. szóltunk már neki sokszor, de nem ért semmit.


Mit kell ezen szarozni? Be kell tiltani és kész. máris feljebb menne az átlag életkor rátája jóval.

Dee dee hajrá dohányozzatok még ezaz. Én is dohányoztam. 15 évig. aztán meguntam, mivel gondok voltak a tüdőmmel. és kész. nem dohányzom. ENNYI! nem kell ezen szarozni..


Egyre több országban dohányzás tilalom hál' istennek.

Mi a jó abban, hogy dohányzol? mondja már el nekem valaki. Lenyugtat és? utána sokkal rosszabb lesz. ugyanolyan, mint a drog.

A játszótéren is. mivel ott tilos dohányozni, ezért átmennek a szülők a kerítés túloldalára. Nagyszerű. jó családban nőnek fel. Ott szívják a füstöt szerencsétlen kisgyerekek.


2020. júl. 6. 19:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
42%
Hisztit befejezni...
2020. júl. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Ez nem hiszti. csupán unom már, hogy mások miatt szar az egészségem. a feleségem már hónapok óta köhög, ablakot nem nyithatunk, mert felettünk és oldalt dohányoznak. Legalább az erkélyeken tiltsák már be! Befújja a füstöt!
2020. júl. 6. 19:27
 3/28 A kérdező kommentje:
tudod hány kérvényt nyújtottunk be az önkormányzetnak, hogy tiltsák be az erkélyen való dohányzást, mert fulladozunk? Hát ne tudd meg.
2020. júl. 6. 19:33
 4/28 anonim ***** válasza:
60%

Oké, de akkor tiltsuk be a baba sírást, meg a kemény talpú cipőben járkálást, meg a bútor tologatást, a kutyaugatást, a macska nyávogást, a porszívózást, a fúrást, meg mindent! Mert téged a dohányfüst zavar, engem meg a babád vonyítása!:)


Ezt így sajnos nem lehet, hogy egy valamit kiválasztunk, ami valakit zavar, és betiltjuk. Azt lehet, hogy mindent összeszedünk, ami zavaró lehet bárkinek, és mindent betiltunk.


Minden mondatodat most nem kezdem el egyesével szétszedni, mert van egy olyan érzésem hogy csak ventillálni szerettél volna egyet, úgyhogy falra hányt borsó lenne csak. De elég csapongó és érzelmekkel teli indokolást sikerüld megfogalmaznod, maradjunk ennyiben.

2020. júl. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

4. hogy jön ez ide? engem is zavar, ha a szomszédban bőg a gyerek. A sajátomból is elegem van. De nem leszel tőle beteg. A dohányfüst meg káros. nagyon nagyon káros. Nekem orvos mondta, hogy ha nem teszem le a cigit, akkor elköszönhetek a tüdőmtől.

Ami más egészségének a rovására megy, azt feltétel nélkül be kell szüntetni.

akik gyárak mellett élnek és azoknak a gázait és füstjeit szívják azok jogosan panaszkodnak ,de aki a dohányfüst miatt panaszkodik az meg hallgasson el?

2020. júl. 6. 19:40
 6/28 A kérdező kommentje:

ha vasárnap délben fúr a szomszéd az idegesítő és bosszantó. de az, hogy nem nyithatsz ablakot és köhögő rohamaid vannak, plusz egy csecsemő is veled van az milyen? Jaa és a szem irritációról nem is beszélve. Nap mint nap van, hogy vörös a szmem és könnyezik, mert belemegy a füst. és az csak azért, mert muszáj szellőztetnem.


Képzelem milyen lehet a dohányosok lakása.


Szabályosan fullasztó!! kinyitom az ablakot és öklendezem!!

2020. júl. 6. 19:42
 7/28 anonim ***** válasza:
50%

Még csak annyit, mert látom idegból lepontoztál, hogy olyan ország nincs, ahol az ember a saját otthonában nem gyújthat rá, bármilyen is a dohányzással kapcsolatos korlátozás!


Meg még annyit, hogy az hogy te szívod a dohányfüstöt semmivel nem károsabb az egészségre mint hogy én mondjuk a családod által generált hangoktól nem tudok aludni. Ez a panel/társasház, tudtad hogy hova költözöl.


A feleségeddel gondolom jól belehergeltétek egymást ebbe az egész történetbe és azóta csak harsogjátok egymásnak a baromabbnál baromabb indokolásokat. Kellene venni egy mély levegőt és egy picit gondolkozni.

2020. júl. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

7. Nem hagyod magad iga? "még" nem pontoztalak le.


a lakásodban azt csinálsz amit akarsz, de az erkélyen nem. Ha olyan tevékenységet csinálsz ami másokat zavar, azt nem teheted. ennyi erővel én elkezdhetem verni a falat az erkélyemen ami belehullik az alattunk lévő csecsemőnek az arcába. Azt is szabad? hogyne, hiszen dohányozni is szabad!

2020. júl. 6. 19:45
 9/28 A kérdező kommentje:
ha a kartemben tüzet gyújtok, hogy ebédet főzzek, azt szabad, de ha a lángok nyaldossák a szomszéd házat az kit érdekel? Szabad tüzet gyújtanom? szabad hát. A szomszéd költözött ide, ő tehet róla.. Gondolkodjál már ember!
2020. júl. 6. 19:46
 10/28 anonim ***** válasza:
62%

Rohadt frusztrált vagy :D Pihenj egy kicsit


A dohányzást alapjaiban nem értem, hogy miért volt képes fennmaradni, és miért csinálják, de nem irkálom a gyakorira minden olyan dologról ami zavar, hogy hú de be kéne tiltani.


Mellesleg biztos neked is van szokásod, amit más szívesen betiltatna, te meg csak pislognál, hogy a mi fene? Ez neked jogod, másnak joga dohányozni. Neked meg jogod volt gyereket vállalni dacára annak, hogy az hangos, és sokszor idegesítő mások számára is. Azt se tiltatjuk be, szép is lenne nem? :D Teljesen nonszensz. Rossz a hasonlat? Néhány szempontból az, de alapvetően a személyes szabadság így működik, nem tiltathatsz be mindent amit más csinál és téged zavar.

2020. júl. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!