Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ezen mit nem lehet felfogni?

Ezen mit nem lehet felfogni?

Figyelt kérdés
Miért nem képesek sokan felfogni, hogy attól még nem kamu egy netes profil (Facebook, Instagram,...),hogy nincs kint 2350000 fotó és személyes adat, mert tiltja a munkahely?

2018. dec. 5. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hülyék...hasonló helyzetben vagyok én is.
2018. dec. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Mert most az a divat, hogy már a méhlepény megszülését is meg kell osztani a nagyérdeművel.
2018. dec. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Rám is szojtak gyanakodni emiatt sőt követelik hogy havonta tegyek fel új profilképet különben nem hiszik el, hogy még élek.😂😂😂
2018. dec. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ugyan ez itt is... én azért nem töltök fel többet egy képnél, mivel nem vagyok szép és fotogén se, hogy folyton sikerüljön egy jó kép. Meg egyébként sem szeretem ha sok adat van rólam fent az inetrneten. Viszont hiába mondom el ezt, mindig gyanakodnak.
2018. dec. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mit nem lehet azon felfogni, hogy egy darab képből meg egy vezeték és keresztnévből amiből amúgy még huszonkét találat van, nem fogja tudni más, hogy ismer-e, vagy, hogy nem éppen egy kamuprofil vagy aki viagrát/pénisznvövelőt/a rák ellenszerét/olcsó hitelt akar (el)adni neki? Egyébként meg sajnálom, hogy tőlem kell megtudnotok: a kutyát nem érdeklik a tyúksz4ros adataitok.
2018. dec. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Így-sem úgy sem fogja tudni, mert a feltöltött képeimet csak az ismerőseim láthatják.Te meg told bentebb a tyúkxaros képedet.
2018. dec. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Aki kíváncsi az adataidra az megszerzi akkor is ha Te nem akarod és nem is teszed közzé sehol. Egyébként mit jelent az, hogy bentebb?
2018. dec. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
2018. dec. 5. 20:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Gondolom te vagy a Kérdező.
2018. dec. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!