Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Én miért nem tüntethetek...

Én miért nem tüntethetek azért, mert a BLM póló raaszista?

Figyelt kérdés

Black Lives Matter. csak a fekete életek számítanak? szerintem meg ALL Lives Matter.


AKkro most ki a rasszista? Egyenklőség kell nem? szerintem meg ez a nagy egyenlő.


2020. júl. 9. 18:12
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Pedig Amerikában a MexicanLivesMatter is igaz lenne . Hol maradnak a zsidók is ?

Mellesleg van fent a youtubon egy videó . Amiben egy fehér férfi AllLivesMatter feliratú táblát tart az utcán . Eredmény ? Az összes néger agyon akarta verni a srácot és úgy ugráltak , mint a majmok . Amúgy nem vagyok rasszista . Én is azt támogatom hogy minden élet számít . Ohh az is vicces , amikor a négerek úgy tüntetnek hogy viszik a hátukon a lopott 4k tévéket :D

2020. júl. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
54%

#17 Nem csak hozzád szóltam hanem kollektíve az összes szájkaratéshoz.

Te meg ha németorszagban vagy, mégis miért ide írsz? Oké, 100%ig elhiszem hogy németorszagban fehérapokalipszis van (bár a családom fele Berlinben él és tök jól elvannak, nem fosnak ilyen alaptalan hülyeségektől)

Nem lenne produktívabb keresni egy német fórumot, mint itt a magyaron parádézni napokig? - mert ha tippelnem kéne, már tegnap is itt voltál pár kérdéssel.

Beszélj azokkal akik ott élnek...?

2020. júl. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
9%

De, 21. Rasszista vagy.

Mint feljebb leirtam, eszetek viszont nulla, nem gondoljatok, hogy az ovodas szintuen ervzavaros kommentekbol egyertelmuen latszik.

Hogy miert, abban nem segitek, hadd rohogjon mas is a frusztralt idegbeteg, de legalabb egybites kommentjeiteken, picifutyik.

2020. júl. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Kedves 23-as . Nem figyelgettem miket írtál . Bár látom nagyon szereted osztani a bölcsességed egy anomin oldalon . Vajon a való életben is így tennéd ? Nálad még egy papucsállatka is értelmesebb . Mintha egy 5 éves gyerek hisztizne hogy neki van mindig igaza :D Te kis tejfölösszájú .
2020. júl. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

24-es, koszonom, hogy vilagga kurtolod a macirasszikrol alkotott sztereotipia valodisagat.

Nevezetesen, hogy frusztralt kispcsu idegbetegek. Ismet kiderult.

A velemenyed ismet eloiteletes, hat de miert is lenne masmilyen, igaz? :)

Jo ejszakat kivanok es nyugodt alvast azzal a tudattal, hogy becsuletesen elsz, nem szolgalsz ki penzert semmilyen arto szandeku rendszert, ezert nem is bacchat arcon a.....

Mondjuk ugy, hogy karma.

2020. júl. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!