Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen tevékenységgel/tevékeny...

Milyen tevékenységgel/tevékenységekkel dobhatnám fel a napjaimat?

Figyelt kérdés

Nem töltök el időt társaságban, ha igen az kizárólag online térben történik napi szinten. Van amikor elmegyek haverokkal bulizni vagy Balaton, mozi, de azért a mindennapok nem erről szólnak.

Egyetemista vagyok, diákmelót igyekszem keresni, de most egyátalán nem egyszerű, ha van is, anyagilag nem éri meg, mert az útiköltség jelentős részét elviszi a béremből, de még ez sem igazán zavarna, mert legalább több tapasztalatom lenne, szóval...így sem akad semmi.


Milyen tevékenységeket tudnék csinálni, hogy emberekkel kontaktba kerüljek és itthonról lehetőségem legyen kimozdulni?


Nyugis dolgokat szeretem, sajnos ez legtöbbször avval jár, hogy egyedüli elfoglaltság.(könyvtár, erdei sétálgatás, nyelvtanulás, ilyesmik)


Megyeszékhelyhez közel lakom, tehát "városi elfoglaltság" is megoldható.


21/F


2020. júl. 10. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Segíts az időseknek, a környezetedben. Ki is kapcsolódsz, tanulsz is tőlük, és még jót is cselekszel, és gyümölcsözni fogsz.

Kell ennél több?

2020. júl. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1# igen, kell
2020. júl. 10. 10:45
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

1- Igen, ennél csakis több kell, mint, hogy ennyi idősen idősek között töltse a napjait. 21 éves, élni szeretne, nem a sirámokat hallgatni.


Én ezt úgy oldottam meg, hogy el akartam kezdeni futni, és fb-on tagja lettem a helyi futó csapatnak. Lementem velük találkozni egy nap, és levegő után kapkodva ugyan, de társaságban is voltam, meg mozogtam is.

Elmegyek egyedül strandra, moziba, sétálni, külföldre is, de mivel te fiatal srác vagy, szerintem egyszerűbben ismerkedsz majd, főleg lányokkal. A legtöbb kapcsolatom a kollégáimmal van, szóval jóval egyszerűbb lesz a helyzet, ha majd dolgozol.

2020. júl. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sportok nagy része sajnos kizárt, mert asztmás vagyok.


Igen, jó dolog a meló, ebből a szempontból, keresek is, de nem évek múlva szeretnék változtatni ezen.

2020. júl. 10. 10:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok, vagy is voltam, mert sikerült tünetmentessé válnom az edzéseknek hála. Szóval ne gyárts kifogásokat, hanem keress valami sportot ami tetszik és csináld!
2020. júl. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5

Semmi értelme itt most erről vitázni, nem is fogok.

Fogadd el, hogy vannak olyan asztmások, akik "szeretnek" fulladni és nem mindenki olyan erős, mint te, és "szeretnek" betegek lenni, mert élvezettel tölti el Őket az, hogy már kisebb aktivitás után is megfulladnak, én is ebbe a csoportba tartozom, és nincs az a pénz és az az állapot, amiért egészséges szeretnék lenni.

Remélem átment az irónia.


Leírom másképpen is, képzeld, nem szeretek sportolni, mert már nekem ez azt jelenti, ha megkérdeznék azt valakitől, hogy "szeretsz sportolni?" nekem ez a kérdés így jön át jelentésben, hogy "szeretsz fulladni?"


Egysíkúnak érzem ezt a megközelítést, fektetve van valami, hogy mi az egyetlen kivétel, de természetesen ezt az egyet látod meg, "csak sportolni lehet és kész"

-"Allergiás vagyok a tésztára"

-"Találj valamilyen más tésztát", mert csak tészta van ugye, Kádárista megközelítés...


Egyébként biztos vagyok benne, hogy rengeteg olyan ember van, akik utálják a sportokat, és Ők is találnak maguknak valamilyen társas tevékenységet.

2020. júl. 10. 16:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Robbantás. - Elnézésedet kérem, de ezt a poént nem hagyhattam ki!
2020. júl. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!