Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Magyarországon milyen drogok...

Magyarországon milyen drogok vannak elterjedve?

Figyelt kérdés
Tudom hogy egyesek füveznek de azon kívül vannak itthon más fajta drogok is? Van crystal meth és kokain?

2020. júl. 15. 02:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én már 2 embert is láttam, aki zacskóból szipuzott.

A belvárosban.

2020. júl. 15. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Csok
2020. júl. 15. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Megyeszékhelyi gimnáziumba jártam, két éve ballagtam el, tehát nem volt régen. A gimnazisták és egyetemisták által látogatott bulikban nálunk az ecstasy volt kifejezetten elterjedt. Ezt inkább barátoktól hallottam, én egyedül a szalagavató afteren töltöttem el egy kis időt, de egyébként ott is rögtön betaláltak vele. Iskolafolyosón is láttam/hallottam egy két "üzletet", pedig egyébként színvonalas gimnáziumba jártam, először nem is értettem, hogy ez hogyan fordulhat elő nálunk, aztán más szintén jó gimikbe járó ismerősöktől is hallottam ilyesmit, szóval egy idő után megszoktam, hogy ez "normális".
2020. júl. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Első sorban a fű. Utána pedig az ecstasy és a speed. (Utóbbi kettő szintetikus, tehát mesterséges). Ez a három az "alap", ami nagyon elterjedt. De megtalálható még a gomba, "csoki", kristály, kokain is. Van még a herbál, varázsdohány is, szerintem még ez is tuti felkapott. Én ezeket nem ajánlom senkinek. Ha valaki tolni akar valamit, akkor füvezzen, de ne használjon szintetikus szereket, mert bele fog dögleni, csak hogy finoman fogalmazzak. Deee, még mindig nagy számban megtalálható az LSD is. Akik "utazni" vágynak, "repülni" akarnak, azoknak általában ez "tökéletes" szokott lenni. Ezek a leggyakoribbak. Az ilyenek hogy DMT meg hasonlók, hát.. Nem tudom mennyire mostanában.

2020. júl. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
RTL klub sorozatai...:D
2020. júl. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!