Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tényleg elmarad a pride a...

Tényleg elmarad a pride a vírus miatt?

Figyelt kérdés

19 éves leszbikus lány vagyok, 3 éve járok fel pridera minden évben.


Egy napja ezen bőgök, hogy miért kell ezt is elhalasztani. Nekem ez az egyetlen hely a világon, ahol szeretnek, ahol idegenek is megölelnek és nem utálnak a létezésemért.


Itthon egy nagyon elmaradott, homofób faluban élek, a legtöbben szóba sem állnak velem és kibeszélnek a szexuális orientációm miatt.


Nekem szükségem van a pride-ra, csak évente ez az egy jó napom had legyen :'(



2020. júl. 19. 16:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
42%
Csak Mészáros és Tiborc rendezvényei kompatibilisek a vírussal.
2020. júl. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%
Mert csak a Pride-on lehet ismerkedni?
2020. júl. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
61%
Igen. Remélem most már elmarad minden évben.
2020. júl. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
59%
Bakker, költözz a városba, ott nem érdekled a kutyát sem, azt meg ne várd, hogy idegenek ölelgessenek, engem sem szoktak, pedig nem a saját nememhez vonzódom.
2020. júl. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
72%

Ne legyél már ennyire mulya "felnőtt" létedre! Biztosra veszem, hogy tele van a net olyan ismerkedős oldalakkal, ahol a saját neméhez vonzódó fiatalok barátokra lelhetnek. Ott találhatsz bőven magadfajtát, és lehet találkozókat szervezni.

Amúgy én sem bánnám ha nem lenne soha többet Pride. Semmi másra nem jó, mint indulatkeltésre. Mert ettől a rendezvénytől senki nem lesz elfogadóbb.

2020. júl. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

"Bakker, költözz a városba, ott nem érdekled a kutyát sem"


Bárcsak tehetném... de nézd meg az albérletárakat.

2020. júl. 19. 16:35
 7/26 anonim ***** válasza:
73%

Gondolkozz el a költözésen egy városba. Hidd el vannak olyan emberek akik magasról letojják hogy kivel szexelsz. Biztos higy senki sem áll szóba veled? Nem lehet hogy kicsit már paranoiás vagy? A beszélgetést nyilván meg nem azzal kell kezdeni hogy "Szia XY vagyok leszbikus vagyok 🙂". Más téma is van gondolom amiről tudsz beszélgetni az emberekkel.

Én elhiszem hogy ez egy nagy boldog klub amihez te most úgyérzed hogy tartozol, de hidd el a melegek között is vannak rossz emberek. Az hogy nem barátkozó heterokkal az rólad is elmond valamit. Ne légy ennyire gyerekes 19 évesen hogy sírsz azért mert elmarad egy rendezvény. Ennél agyobb pofonok is fognak jönni az életben.

2020. júl. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
88%
Előző vagyok még nem ovastam az utolsó mondatodat. Dolgozol vagy tanulsz? Ha dolgozol akkor egy külvárosban próbálkozz mert ott olcsóbbak. Kezdetben jól jön a lakótárs, megosztoztok a költségeken.
2020. júl. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
72%

Leszbikus lányként ostobaságnak tartom a Pride-ot. Ég az arcomon a bőr, amikor ocsmányul öltözött emberek szinte már lefekszenek egymással az út közepén és olyanra büszkék, amiről nem tehetnek. Ezzel csak még jobban növelik a melegek és biszexek iránti utálatot, és azt kell mondjam, jogosan. Nevetséges, ami ott zajlik.


Én megértem, hogy neked rossz a mostani helyzeted (egyébként honnan tudja rólad ezt az egész falu?), de a Pride-on megölelnek, aztán el is felejtenek. Bárhol máshol ugyanúgy barátkozhatsz, persze ha nem úgy indítasz, hogy leszbikus vagy. Ez ugyanis senkit nem érdekel. Ugyanúgy barátkozhatsz bárhol és bárkivel, mert semmi értelme hangot adnod a magánéletednek.

20/L

2020. júl. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
69%

Te már most teljesen agymosott vagy. Úgy fogod leélni az életed, hogy behúzott nyakkal kullogsz mindenhol mert leszbi vagy. Tudod mi ezzel a baj? Hogy nem a személyiséged alapján határozod meg magad mások előtt, hanem az arcukba tolod, hogy te leszbi vagy, és várod, hogy lelőjenek.

Most jön a csavar: én középkorú nő vagyok, és nővel élek együtt. Senki nem tudja a munkahelyemen, és a környezetemben is csak kevesen. Nem járok pride-ra, mert rosszul is lennék, ha idegenek ölelgetnének. Nem reklámozom az identitásom és a magánéletem, mert az a magánügyem.

Önsajnálat helyett próbálj meg valami személyiséget összekalapálni magadnak.

2020. júl. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!