Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy néztek arra az emberre...

Hogy néztek arra az emberre akinek nincsen rendben a fogsora, esetleg nagy köz van a fogai között?

Figyelt kérdés

Amúgy ha nem nyitná ki a száját, első ránézésre higiéniailag és szinte minden más szempontból is normális embernek tűnne...


Elgondolkodtok az okain annak, hogy ez miért lehet ez így nála, vagy simán elkönyvelitek igénytelennek? Esetleg arra is következtetek hogy drogos vagy nemi beteg lehet?


Vagy csak simán nem érdekel titeket, hogy másnak milyen a fogsora?



Előre is köszi! Légyszi ha lehet, akkor kort és nemet is írjatok!



2020. júl. 24. 08:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért van különbség egy ápolatlan, igénytelen fogsor és egy olyan között, amit ápolnak csak nem tökéletes. Engem a fogköz, meg az ilyen esztétikai dolgok egyáltalán nem zavarnak, ellenben a rohadó pofával ki tudnak kergetni a világból...


Főleg ha ezt tetézve van azzal, hogy olyan embernél tapasztalom, akinek egyébként még az anyagi lehetőségei is meglennének, de előbb vész új mobilt, minthogy orvoshoz menjen.

2020. júl. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem ápolt, hanem igénytelen és rohadnak a fogai,büdös a szája az számomra nagyon undorító, teljesen elítélem.

Ha csak annyi,hogy hely van a fogai között az más,még cuki is tud lenni:)

2020. júl. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogsor és nemi betegség :DDD igen, ezeken gondolkodom amikor valaki beszél hozzám, és nem fogkrémreklámba való a fogsora.
2020. júl. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, mint másokra. Valakinek külsőre esztètikai hibája van, lehet másnak meg személyisègbeli. :)
2020. júl. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Aki igényes arra, hogy higiéniailag rendben legyen a foga, az legyen igényes a fogsor külsejére is.

A hézagokat fogszabályzó megoldja, akár az olcsóbb, kivehető is. Nem a kifogásokat kell keresni. Tudom, drága mulatság a fogászat. De valamit valamiért.

2020. júl. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


"A hézagokat fogszabályzó megoldja, akár az olcsóbb, kivehető is."


Mondjuk ez így nagyon távol áll a valóságtól...

2020. júl. 24. 09:54
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

Nem könyvelek el senkit igénytelenként, inkább csak nem értem egy egyébként külsőre rendben lévő, ápolt, akár egzisztenciával rendelkező felnőtt ember miért nem ad erre is. Valószínű inkább meghökkennék, meglepődnék és értetlenkednék, de végülis az ő dolga, nekem semmi közöm hozzá.

Megjegyzem én a fogsorra szerintem jobban figyelek bárkinél, mint más, mert végig szenvedtem az állandó fogszabályzó gyönyöreit kétszer is. De ma is azt mondom, hogy megérte és őszintén nem értem, hogy más miért nem vág bele.

Egyetlen esetben nem hökkennék meg, az pedig az, ha tudom, hogy csak műtétekkel lehetne szabályozni az illető fogait, ez viszont szerintem 100-ból 1. Ha rohadó, ápolatlan fogakra viszont egyáltalán nincs magyarázat. Szerintem ez igénytelenség.

2020. júl. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy percnél tovább nem érdekel másnak a foga. Azaz inkább fordítva, a nyilvánvalóan nem magától szabályos-túl fehér-stb. fogú embert könnyen hiteltelennek, hazudósnak tartom.

Szerintem a hiúság okoz a legtöbb problémát az életben.

2020. júl. 29. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!