Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha riportot nézték celebrol,el...

Ha riportot nézték celebrol,elhiszitek amiket mond ?

Figyelt kérdés

Nekem feltűnt h pl sok szepiti a dolgokat,kiszinezi az életét,eljatsza a nekem minden szuper játékot,hogy neki sosinxsenek rossz napjai vagy nem rosszkedvu semmi miatt mindig sikeres bla bla


Pl Szandi,Naray Tamás divattervezo,Jennifer Lopez.


Hab a tortan még azt is eloadjak h azért ilyen fiatalosak mert jók a genjeik.Pf.


Nektek feltűnt ez a sok hazudozás.


Vagy jó a hazassagom,meg kirakatba tenni h itt nyaralunk ott nyaralunk,mi ertelme ennek? Hergelik azokat akik nem tehetik meg!

Csak az ellenséget gyűjtik vele.


2020. júl. 25. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a gondolatot nem értem.

Én sem a rossz dolgokról beszélnék egy műsorban, ahogy Instagram-ra sem azt teszem ki, hogy kiabálva veszekszünk a nyaralás desztinációjáról, hanem az útról kerül ki majd a kép.

Én sem vagyok kíváncsi más gondjaira, pozitív ember vagyok.

2020. júl. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy műsorba se hívnák meg őket ha csak panaszkodni mennének. Ők jó pénz kapnak azért hogy eljátszák higy tökéletesek.

Képzeld el ha úgy csinálná végig egy interjút hogy "nemáá.. most nincs kedvem ehhez. Tegnap amúgy is összevesztünk a férjemmel most ki vagyok akadva" Szerintem nem sok interjúra hívnák őket.

Másodszor senkinek semmi köze a magánéletükhöz, nem akarják kiteregetni. Szerintem annál nincs undorítóbb amikor nyilvánosan kiteregetni a szennyest.

Ha ennyire utálod ezt a közeget miért nézed őket?

2020. júl. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De most minek ez a cukornaz kepmutatas nem a valosag.

A valosagot adja elő jót rosszat vegyesen.

2020. júl. 25. 16:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert megeszi a közönség akiket szerintem nem érdekli a valóság, csak a cukormáz. Nézd meg hogy mennyi követőjük van. Biztos sok.

Őszintén megmondva én egyikőjüket se nézem mert nem érdekelnek, a tv-ben se mega közösségi médiában se, sehol. De volt idő mikor bújtam a magazinokat fiatalabb koromban, de már akkor is tudtam hogy ezek a sztorik amik ott vannak nem igazak. Úgy fogtam fel hogy jót szórakozok rajta. Mondjuk amik az újságokban és neten vannak sztorik azoknak a fele sem igaz, ezért mennek is a perek.

Azon mindig elcsodálkozok amikor egy híresség ek aki pl Amerikában lakik kritizálják az életét úgy, hogy semmit sem tudnak róla, pl kivel mikor szakított, kit választott. Nevetséges. A tinik megkajálják ezeket a sztorikat.

Ha az életpályájáról vagy terveiről beszél valaki azt szivesen megnézem, ennyi. De alapból nem szeretem a celebműsorokat, úgyhogy azokat elkerülöm. Ha téged is zavarnak ezek akkor javaslom ne nézd őket.

2020. júl. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, neki is csak azt mondják, amit mondania kell.
2020. júl. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!