Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerettek veszekedni?

Szerettek veszekedni?

Figyelt kérdés
Interneten

#ebbesenkinemfogbelekotni
2020. júl. 28. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Néha igen, de alapjába véve konfliktuskerülő vagyok.
2020. júl. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem veszekszem interneten.

Ma pl kiosztottak egy esetmegbeszelö tapasztalatcseréröl szolo face csop-ban (hasonlo gyk stilus), tök jo szanďekkal irtam tenyleg es kedvesen, de full màsra asszocialt a kerdezö (ahogy itt is megesik), es sértésnek vélte a teljes joszàndéku es erre szakosodott csopiban a tanàcsom.

Elkezdett kioktatni, abban a stilusban köszönet nem volt.

Rosszul esett es fel is hàboritott.


Reakciom: szimplan töröltem a tanàcsom. Nem kezdtem el magyarazkodni hogy felreèrthette, nem folytam bele olyanokba sem, ha neki nem is de màsnak is jol jöhetett volna attol az ötletem(sokan egy hajoban eveznek), hanem csak törlés es viszlat.


Igazabol en arra keresem a megoldasokat amikor hot idegen fogja magàt es csak ugy kioszt lenéz lejarat màsok elött, megis mit kene tenni amivel egyböl leràzom lezàrom a vitàt.

2020. júl. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Most làtom. Ezutàn ö is törölte azt a kioktato üzenetét a csopibol.


2.voltam

2020. júl. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Útálok, de néha muszáj ha valakivel nagyon elszalad a paci, vissza kell kísérni a helyére.
2020. júl. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. júl. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én csak azt szeretem amikor egy amúgy értelmes embert van alkalmam hülyének nézni, hiába tudom hogy nem az es tudja ő is, jól esik provokálni és magyarázni neki hogy miért hülyeség amit mond.

Talán jó nézni mikor elbizonytalanodnak magukban(?)

Aztán ideges lesz, aztán megunom, aztán ennyi.

2020. júl. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem. Rosszul érzem magam, ha konfliktusba kerülök valakivel (kivéve ha egy ellenségemről van szó).

Az más, ha mondjuk valakivel ellentétes politikai nézetem van, és egy kulturált vitát tudunk folytatni. Ezt szeretem, de a balhés veszekedést nem.

2020. júl. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ostobákkal nem vitázom.. de nem szokott zavarni ha valaki beleköt abba amit mondok.

Veszekedni nem szoktam.

2020. júl. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem szoktam veszekedni. Csak elmagyarázom, hogy miért van igazam.
2020. júl. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9 Nincs is igazad!😛😁
2020. júl. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!