Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kamaszok akiknek szoktak...

Kamaszok akiknek szoktak veszekedni a szüleik (? )

Figyelt kérdés
El szoktátok mondani másoknak, hogy veszekednek vagy megtartjátok magatoknak? Ha megtartjátok miért? ha elszoktátok mondani másoknak akkor kiknek?
2014. jan. 24. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Elmondani max. a legjobb/legközelebbi barátnak. Másnak semmi köze hozzá.
2014. jan. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy ez nagyobb vitára vonatkozik. Ha azért kaptunk össze, mert nincs összepakolva a szobámban, akkor az annyira lényegtelen, hogy senkinek.
2014. jan. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
csak a legjobb barátnőmnek mondom el, senki másnak! Azzal a szüleimet sem állítom be rossznak!
2014. jan. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Melinda:D ***** válasza:
100%
Én nem beszélek róla senkinek.. Szerintem az a legrosszabb érzés, ha sajnálnak.. Ezért van az h ha vmi bajom van nem szólok senkinek. :D
2014. aug. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokaig senkinek nem mondtam, de ma mar el tudom mondani a legjobb baratnomnek. Nagyon csunyan szoktak a szuleim veszekedni, naponta ordibalnak valamiert egymassal, ez pedig nekem se jo. Kell valaki akinek lemondhatom, kulonben megint melyponton lennek, es szornyu lenne megint olyan soteten latni mindent.
2014. aug. 7. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!