Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gólyatáborba menjek vagy a...

Gólyatáborba menjek vagy a barátommal nyaralni, akivel titiokban vagyok együtt?

Figyelt kérdés
Nem tudom melyik válasszam, és egy időben lenne mindkettő. Ès arra lennék kíváncsi melyik érné meg jobban?

2020. júl. 29. 01:36
 1/10 A kérdező kommentje:
Titokban *
2020. júl. 29. 01:38
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Én a gólyatábort választanám, mert az ugyanabban a formában, nem fog megismétlődni soha. Viszont a barátoddal akár év közben is el tudsz menni wellneselni, túrázni.


Melyik felé húz a szíved jobban egyébként?

2020. júl. 29. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Golyatabor.
2020. júl. 29. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mindkettő fele húz a szívem, nehéz hogy a barátom nélkül mennék miközben ő fesztiválra menne akkor.
2020. júl. 29. 02:39
 5/10 anonim válasza:
78%

Mindenképp a gólyatábor! Ott alapozhatsz meg mindent. Én most végeztem az egyetemen, és nagyon bántam volna, ha nem megyek, mert elveszett leszel az elején, nulla ismeretséggel. Viszont mikor elkezdődik a suli, már lesz egy baráti köröd és sok ismerősöd, közte felsőbb évesek, akik segíthetnek majd hogyan boldogulj, és jobb lesz a közérzeted ismerős arcok között. Pláne hogy más karról is könnyebben meg tudsz ott ismerkedni diákokkal, ami a későbbiekben már nehezebb lesz.

A párkapcsolatok pedig jönnek-mennek, pláne hogy titokban vagytok együtt... hidd el, egy nyaralásért nem éri meg lemondani egy ilyen EGYSZERI alkalmat, ami élményekkel és barátokkal gazdagít, megalapozva az első évedet. Szuper emlék lesz! Ha pedig tényleg sokáig együtt maradtok, rengeteg alkalmatok lesz még közösen nyaralni! :)

2020. júl. 29. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Gólyatáborba mennék. Milyen már, hogy 18 évesen titokba kell tartani a pasid? Felnőtt vagy vagy nem? Vagy ennyire gáz az ember? A fesztivált az se biztos, hogy megtartják. Szerintem menjetek el kettesben pihenni valahova.
2020. júl. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem kérdés, hogy a gólyatábor.
2020. júl. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Golyatabor, ott tudsz baratkozni, szorakozni
2020. júl. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
Gólyatábor, kétségtelen
2020. júl. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező, én nem vagyok egy partiarc, viszont nem is volt kérdés számomra, hogy menjek-e gólyatáborba, és mentem. Jó volt maga a tábor is, de leginkább a kapcsolatépítés volt a legjobb. Tényleg igaz, ahogy 5-ös válaszoló is írta, hogy egész más volt úgy elkezdeni a félévet, hogy ismerős arcokkal nevettünk össze már a legelején az egyetemen. Mondom, nem vagyok amúgy egy bulizós, de nagyon nagy kár lett volna kihagyni a gólyatábort.
2020. júl. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!