Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Alapbol miért utàlnak az...

Alapbol miért utàlnak az emberek ha képtelen vagyok formulàris bàjcsevelyre ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Kevés baratom van, mindenki màsfele halad az eletben elkopnak stb


Azon gondolkodtam megprobàlok ismerkedni felnötten.


De elnézve magam en akarkivel kontaktba kerülök kapasbol nem birnak.


Egy elado, penztaros pl megprobalt faggatozni arrol ki vagyok hol lakom (rendszeres naluk vasarolok)en ezt nem akartam megosztani zavart a szemelyeskedés, azota ha pl veletlen leejtettem egy arut kiröhög kimosolyogok, direkt beàll terpeszallasba elém röhögve nezni mit szerencsetlenkedek meg ilyenek.


Munkahelyen a dönökkel is csak szakmai kontaktot tudok folytatni hàt ö kerül is amennyire lejet mig mas kollegakkal kedves oldott tud lenni.


Netes tarskerin csak alkalmira vagyok jo, a masik alig ir makog vmit de talalkozzunk. Be nem mutatkozik kerdesekre nem valaszol stb.de ha nem is, akkor sem lesz több a tarsalgasbol valahogy mint ket vadidegen közt a neten vmi kenyszeres ismerkedes, nem bomlik le ez a fal hogy vegre mar oldottabb spontanabb baratibb lesz a dolog.

Most egy 20 eves sràccal gyakorlok, mert ö messze van, soha nem fogunk talalkozni, de szivesen csetelget velem csak ugy abszolut elvàràsok nelkül es abszolut kötetlen tudunk egymassal csetelni de neha ö is inkabb kilep hogy alszik inkabb neha erzem hogy un vagy vmi ilyesmi(en 25 n)


A szomszedok negativan pletykalnak ki, ha probalok közeliteni baratkozni kedves lenni, akkor feszt àtkopognak mindig lehuzni valamivel. Adjak kölcsön seprüt, harapofogot, van e kàvêm egy kevés kéne mert most pont nem vett, nem gyöztem öket leràzni, mielött teljesen atmegyek vöröskereszt alapitvanyba.


Akarmilyen szerelö jön, a kedves fogadtatàsomtol kezdve, amit viszonzok!, hogy probalt ismerkedni velem(ismerös vagyok neki nagyon, de nem ugrik be neki honnan, nekem meg végképp nem ugrott be semmi), kedvesen segitökeszek, aztan egy idö mulva kinos formalitasba csap àt az egész, es szinte màr kapkod a meloval, hogy leléphessen.


Ha baratokkal bnökkel vagy exekkel csaladdal talalkozom,soha semmi ilyenek nincsenek hanem oldott nevetös hosszas beszelgetös tökeletes minden. De vadidegenekkel vagy mint pl többször latott elado szomszed fönök stb minden ultragàz.senki nem lat szivesen! Kivancsiak ugyan ràm, mert a pletykàk viszont mennek ezerrel.


Es szoval a szabadidöm 99%-àban vagyok egyedül. Ennyi erövel egy lakatlan szigeten is lehetnék komolyan :(



#idegennel ismerkedes
2020. júl. 29. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem utálnak, csak nem tudnak veled mit kezdeni, ha bármilyen kötetlen beszélgetés elől elzárkózol.
2020. júl. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Magyarul te gyakorlatilag lerázol mindenkit, de csodálkozol, hogy nem tudnak veled mit kezdeni...? Ne haragudj, de nem értelek. Te akarod őket kartávolságra tartani, ami rendben is van, de akkor meg mit vársz tőlük?
2020. júl. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem ràzok le senkit..

Az elado eleve gunybol kezdett faggatni miközben en folyamat normalisan köszöntem mindig is es neha valtottam is vele kedves pàr szavakat.amiota gunyol azota ràzom le.(tertem vissza a sima köszöneshez es ennyi)


A szerelönek is "örültem" kedves srac, nyitott volt, csak epp nem tudtam lereagalni honnan ismerhetne, neha kinos csend volt :(es meghalt az egèsz kommunikacio kiveve a szakmai tema ugye.


Netes tarskerin. Meselek a napomrol, feszt visszakerdezek, van neha közös tema is, es egyszavas mondatokat kapok.


A szomszedokkal probaltam baratkozni erre ràmszàlltak lehuzni.

Johogy ez esetben leràzos leszek.

2020. júl. 29. 12:13
 4/8 A kérdező kommentje:

Akk hàt nem tudnak velem mit kezdeni?

En sem ezekkel a szitukkal az az igazsàg :(

2020. júl. 29. 12:13
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt hagyd abba a "feszt" szó használatát. Másrészt meg milyen beszélgetést akarsz, ahol NEM kérdeznek vissza? Mit csináljanak, hümmögjenek?


Szerintem te nagyon furcsa vagy.

2020. júl. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az világos, hogy élőben bunkó vagy - az elutasításnak is van normális formája, de te nyilván nem azt használod, de vajon társkeresőkön is ilyen undorító írásképpel írsz másoknak, mint itt? Mert akkor nyilvánvaló, miért nem válaszolnak.
2020. júl. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

?

Mi az hogy bunko stilus?.

Kedves voltam az eladoval szerelövel a fönökkel szomszeddal is. Tarskeris is meselek a napomrol visszakerdezek erdeklödök. .Es ezek lettek belöle amiket fentebb irtam.

2020. júl. 29. 15:13
 8/8 A kérdező kommentje:
* tarskerin visszakerdezek erdeklödök rola
2020. júl. 29. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!