Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak ha több ismeretl...

Mit csináljak ha több ismeretlen ember között vagyok, nem tudok a beszélgetésben érvényesülni, ilyen problémám nincs mikor egy ismeretlen emberrel "kell" ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen csak hallgatok, esetleg nevetek de nem tudok megszolalni...

Esetleg volt valaki ilyen helyzetben, ha igen, hogy oldotta meg? Mikor csak egy ismeretlen emberrel beszélek jönnek a témák...


2020. júl. 31. 23:47
 1/1 anonim ***** válasza:

En is hasonlo vagyok.altalaban sikerül a tarsasagban talalnom hozzam hasonlot(hasonlokat), sorstársakat, kicsit csendesebb frusztraltabbak, es vele(velük) elvagyunk beszelgetünk, egy kisebb klikként.


Ilyenkor a nagy tarsasagban en ugy nezek ki hogy 1 vagy 2 emberrel beszelgetek max, a többiek meg tarsalognak egy nagy körben.


Ilyenek volt nekem

- amikor baratom elvitt az addog nekem full idegen haverjai köze, voltak kb 10-en, masik nap màsik 10 közé vitt, aztan a tetejébe a csaladja (nagycsalàd..)

-cèges kötelezö csapatépitön ahol en voltam az uj munkaerö es senkit nem ismertem csak annyira, hogy meg is utàljama nagyjàt (pletykàsak, szekàlosak)

- nyarsalas es tesom hozta a nekem hot idegen oszttarsait baratait

Stb

2020. aug. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!