Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan mennétek (vagy mentetek...

Hogyan mennétek (vagy mentetek) oda egy számotokra addig ismeretlen emberhez beszélgetést kezdeményezni barátkozás végett?

Figyelt kérdés

Van egy tök szimpatikus személy, akivel aránylag sokat összefutunk, általában többen vannak (így mondjuk kicsit félek is bármit kezdeményezni).

Szeretném őt megismerni, összehaverkodni vele. Csak sajnos fogalmam sincs, hogy kezdjek ennek neki.

Annyiban biztos vagyok, hogy nem neten akarom kezdeni. Szeretnék végre a való életben szerezni egy jó barátot.

Ti mit mondanátok legelőször, amikor odamentek hozzá, amiből aztán ki is tud alakulni egy beszélgetés?

Nekem ez nehéz kérdés, mert tök ismeretlenül nem nagyon tudom mit tudnék feldobni, illetve kicsit félek is odamenni hozzá, így meg pláne.


Köszönöm azoknak előre is, akik hasznos választ adnak! :))


2020. júl. 24. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Utcán random idegenekhez nem megyek oda. Kutyasétáltatás közben a helyzet adja magát, hogy akár idegen másik kutyásokkal is leállok beszélgetni, teljesítménytúrán, futóversenyen szintén a rendezvény adott egy ilyen barátkozós nyitáshoz idegenekkel. Utcán maximum olyan esetekben állok le beszélgetni idegenekkel, ha benne vagyunk közösen valami hülye szituációban, ami miatt beszélgetni kezdünk, pl postán hosszú várakozás, lerobban a metró, busz, villamos... stb. De ez egyik sem előre tervezett barátkozás, csak a helyzet adta.
2020. júl. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja, kicsit lehet rosszul fogalmaztam, nem random idegen, azért találkozok vele napi szinten. Csak egyszerűen még nem tudtam megismerni, mert nem mertem odamenni hozzá, mivel tanácstalan vagyok abban a tekintetben, hogy mit mondjak.
2020. júl. 24. 11:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor se random támadd le. Hol találkozol vele?
2020. júl. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 vantel ***** válasza:
100%
Van apród?
2020. júl. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A mai magyar társadalomban nagyon meredek ez a kérdés (is), mert mindenkinek van valamilyen joga, amire hivatkozhat. Tehát nem feltétlen érdemes sehogyan sem közeledni senki felé sem, így nem érdemes csodálkozni azon sem, hogy az emberek távolodnak egymástól.
2020. júl. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!