Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lehet olyat csinálni, hogy...

Lehet olyat csinálni, hogy beállítok Facebookon profilképet, de az ismerőseim ne kapjanak róla értesítést?

Figyelt kérdés
Az nem baj, ha tudják lájkolni, meg rá tudnak kattintani, meg tudnak hozzászólást írni, de nem szeretném, hogy kapjanak értesítőt, hogy beállítottam egy profilképet. Ha lehet ilyet csinálni, akkor hogyan?

2020. aug. 2. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Nem lehet.. mi az okod rá hogy ne kapjanak értesítést? :D
2020. aug. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kerdesekkel teli ***** válasza:
100%
Ha beallitod a lathatosagon, a "csak te lathatod" opciot, akkor a keped nem fig megjelenni, egyik ismerosod hirfolyaman sem, viszont igy nem is tudnak ra reagalni sem neked (komment, like, egyeb reakciok)
2020. aug. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. aug. 2. 21:14
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Értesítést nem fognak kapni semmi kép csak ha megjelölsz valakit és ott is csak az adott személy. A hirfolyamon megjelenhetsz.
2020. aug. 3. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Értesítést alapból nem kapnak szerintem, kivéve, ha direkt be van nekik állítva a te tevékenységeidre.
2020. aug. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kerdesekkel teli ***** válasza:
Szerintem az "ertesites" alatt arra gondolhatott a kerdezo, hogy ne jelenjen meg az ismerosei hirfolyaman, az hogy o profilkepet valtoztatott.
2020. aug. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!