Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehetne neki szépen...

Hogy lehetne neki szépen megmondani, hogy senkit nem érdekel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Itt gyakorin van egy társaság akivel egy kérdés alatt szoktunk beszélgetni. Viszont jött egy új csaj is és folyton arról beszél, hogy ő egyszer bepisilt. De ez senkit nem érdekel (nem csak gondolom, már mások is mondták). Mindig időnként felhozza a témát.

Hogy lehetne vele megértetni, hogy ez undorító és senki nem kíváncsi rá?


2020. aug. 9. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem csináltok face csoportot vagy discord vagy akármi?


Egyébkent meg Itt anonim vagy, senkit nem érdekel ha elkuldod a rákba..

2020. aug. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Szét akarja verni a csoportotokat, azért csinálja.Mett tudja, hogy megbotránkoztat titeket. Teljesen átlátszó.
2020. aug. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Csak hogy feltegyem a kérdést,és te kit érdekelsz? Ez a leggyakoribb ütőkártya a nárcisztikus emberek körében,hogy másra vetítik hogy nem értékes,pedig ő fél ettől a legjobban. Nem attól értékes valaki,mert valakitől figyelmet kap,vagy szereti.Mindentől független. Ragaszkodunk a külső gondolkodáshoz sokan görcsösen,pedig ez a legsebezhetőbb. Helyébe képzelnéd magad,lehet nem volna annyira üdítő. Lehet társaságra vágyik,csak mindenki ez miatt elutasítja. Nem tudhatod. Mondjuk egy annyit megérdemelne,hogy "nem szeretnénk veled többet beszélgetni,mert számunkra érdektelen vagy". A burkolt lekoptatásnál,hogy nem szólsz hozzá meg letiltod,nincs szánalmasabb szerintem.Mindkét véglet rossz,de a burkolt azért,mert beleélheti magát,hogy még van remény,őrlödhet. Az előbbi meg egyenes és nyers,de nem őrlödik feleslegesen.
2020. aug. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Viszont kedves 3-as.

"Lehet társaságra vágyik,csak mindenki ez miatt elutasítja."

Úgy köszönt nekünk, hogy "Sziasztok, xy vagyok és általánosban bepisiltem ezért ez a nevem." Senki nem kérdezte, mégis elmondta. Megkértük szépen, hogy hagyja a témát, de nem. Folyton újra és újra felhozza a témát.

Viszont a kettesnek igaza van, szétakar minket szedni, mert mostmár jeleztem, hogy írjanak nekem ha már nem ez lesz a téma és jelentkezem. Úgy tűnt nem beszélünk erről többet majd amint visszatértem, rögtön mondta, hogy "Na és ugye általánosban bepisiltem. Jaj bocsi, elfelejtettem, hogy itt vagy. Hát akkor viszlát, majd írunk!" Szóval úgy nézem ki akar engem iktatni. :/

Mégegyszer köszi a válaszokat!

2020. aug. 10. 18:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Én értem,hogy senki nem kérdezte. Viszont ha valaki csak akkor beszélget,amikor kérdezik,az eléggé kiszolgátottá teszi saját magát,ugyanis másra van utalva. Azt mondja ki:"szükségem van az engedélyedre,hogy figyelj rám"
2020. aug. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értelek és én se csak akkor beszélek ha kérdeznek, de akkor sem "dicsekszem" azzal, hogy egyszer bepisiltem. Vissza tudja olvasni a beszélgetést, amiben látszik, hogy akármiről lehet beszélni, de ha valakit megkérünk, hogy felejtse el azt a témát amiről beszél, megteszi. Szóval szerintem nem nagy kérés és szívesen befogadjuk, ha hanyagolja a témát.
2020. aug. 10. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!