Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A lányoknak mindent szabad?

A lányoknak mindent szabad?

Figyelt kérdés
Egy évvel ezelőtt, ötödik osztályban tesin éppen kidobósoztunk. Egy cigány csaj kipécézett engem mivel akkor elég satnya voltam, de beszólni nem tudott, és állandóan engem akart kidobni, sikertelenül. Mikor látta hogy ez nem megy, mellém lépett és teli erőből pofánvágott a labdával (vállból) szinte repültem a kis 36 kilómmal. Hozzáteszem semmit megjegyzést nem tettem erre. Utána mikor visszaállhattam, teli erőből pofándobtam a labdával, erre ő sírva fakadt és nekem jött. Az egész addig fajult, hogy futott utánam, én nem akartam megütni, egyszer csak megálltam és ellökött, én nekib@sztam a falnak utána meg ott bőgött, szólt a tanárnak és én lettem leb@szva. És ez nem az első eset, a lányok gyakran próbálnak velem csúfolódni, b@szakodni, szóban szerencsére sikertelenül. Amióta el kezdtem edzeni, elmúlt ez a probléma, viszont most eszembejutott és azon gondolkozom pofán kellett volna vágnom?

2020. aug. 12. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Többször is!
2020. aug. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
De egy ásóval!
2020. aug. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
A csotanyokat irtami kell....
2020. aug. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Mert sokszor az van hogy ő lány,és nyenge,és a társadalom úgy ítéli meg ha JOGOSAN vissza adodd ami jár neki,akkor is te leszel a nőverő büdös népiváza homoszexuális taj bunkó,akit meg kell ölni.

Néhány lány nagyon egy csicska gyász,de ez azért van mert elhiszik már hogy ők bármi megtehetnek már,mert nők/lányok.

2020. aug. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Igennem
2020. szept. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amúgy nem csak pofán verni,hanem ütni kellet volna.
2020. szept. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!