Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szükség van-e a gay pride-ra?

Szükség van-e a gay pride-ra?

Figyelt kérdés

2020. aug. 13. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Miért foglalkozik vele mindenki? Idén elmarad...
2020. aug. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Ameddig ennyi picsogás megy körülötte, addig igen.
2020. aug. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
igen, szükség van rá
2020. aug. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13%
Igen. Live-ba nézem és úgy verem ki, mert ha oda mennék akkor velem lenne tele a jobber náci media, hogy ott vertem ki. Pedig ott jobb lenne.
2020. aug. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

Nincs. Nem azzal van bajom, hogy valaki meleg, hanem azzal, hogy reklámozza. Nem kell a reklám. Ez (mármint hogy valaki meleg) eléggé visszataszító a szememben. Ha már valakinél így alakult, hát legyen, de legalább ne reklámozza, mert lesznek, akik azt hiszik, ez valamiféle divat. Nem az.


A lakóhelyemen is ismerek melegeket. Nincs velük bajom, nem lopnak, nem kötekednek, nem ordibálnak teli torokból egymásra az utcán. Tisztességes, becsületes emberek. Rájuk merném bízni az általam legjobban szeretett emberek életét is, bármikor. A nálam idősebbeknek előre is köszönök. Viszont ha ők is itt vonaglanának a városközpontban, utána meggondolnám, rájuk nézzek-e egyáltalán.

2020. aug. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

#5! Egyetértek veled teljes mértékben. (nem tudom mások miért pontoznak le)

Én személy szerint betiltanám ezt a vonulgatást. Csak a társadalmi feszültségeket kelti. Észre se venné senki a melegeket ha nem lennének ezek a provokáló pride-os meg lmbt szervezetek.

És akkor mindenkinek jobb lenne.

2020. aug. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%
Egyenlő jogaik vannak, már szerintem tejesen felesleges.
2020. aug. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
43%
Utolsó, ez nem igaz, mert nem házasodhatnak például
2020. aug. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!