Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ma voltunk bulizni Balhé volt?

Ma voltunk bulizni Balhé volt?

Figyelt kérdés

Elmentunk haveromekkal ma bulizni.

Harman voltunk. Mindenki fiu.

Ismerosunk oda hivott minket egy szorakozohelyre mert meg akarta verni oket egy reszeg srac es akikkel voltak fiuk leleptek.. ott volt 3 lány, az egyik elment a fiukkal, maradtak ketten..

Oda mentunk

Erre a srac elkezdte ott Nekem mondani igy ugy megol, meg hogy megoli a k*rv*k*t (azaz a lanyokat akik hivtak)

Elindult felém a gyerek, erre levertem neki egyet es ossze is esett.

Utana jottek a gyerek haverjai, Nekem jottek vagy 10en. Haveromek probaltak megvedeni de az egyik sracot kek zoldre vertek szegeny mozdulni se tudott annyian voltak.

Én balheztam mar, Engem nem is birtak megverni de viszont oda se tudtam menni mert rengetegen voltak....

Es ugye szegeny sracot megvertek.

Most ez nekunk gaz?

Marmint mi égtünk le, vagy ok?

Tenyleg nagyon sokan voltak

Nem tudtunk mit csinalni....


2020. aug. 18. 02:22
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Nem gaz. De a kidobok hogyhogy nem dobtak ki?

A 10 ember teged bogyhogy nem jott oda megverni?/megprobalni megverni?


Ha szeretsz verekedni,jarj boxra vagy mma-ra.


De szorakozohelyre inkabb ismerkedni tancolni kellene jarni. Ott nincs profi bemelegites,verekedes utan nyujtas. Edzoi reszvetel,korrekcio stb. Nincs menetekre tagolva,tulterhelheted magad.

N

2020. aug. 18. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szórakozóhelyre nem azért jár az ember, hogy fabunkóját vesztett ősember módjára viselkedjen. De ha ez mind igaz lenne, amit írsz, bár szerintem nem kicsit kiszínezted a sztorit, mert azért ha 10-en rád mennek, azt te túl nem éled, akkor a hatóságokat már 2x kihívták volna a helyszínre, mert ez már bőven csoportos garázdaság.
2020. aug. 18. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem nektek gáz. Csak neked mert egy gyáva szar vagy hogy nem védted meg a spanod ahhoz képest hogy mekkora bunyós vagy.
2020. aug. 18. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudod ezt úgy mondják, hogy házhoz mentetek lóf...ért. Én ezt mondtam volna a telefonba:

- Haver, gyertek már ide, mert meg akarnak verni!

- Menj el onnan B+!

Aki hülye haljon meg, a haverjainak meg a csajoknak volt annyi esze, hogy leléptek.

2020. aug. 18. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
És külön tetszik, hogy a "Társasági élet" rovatba tetted :-D
2020. aug. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Na az ilyeneket face controll alapon mindörökre kitiltanám minden szórakozóhelyről.
2020. aug. 18. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Te nagyon meno vagy. Tehat ha valaki "balhezott"mar korabban, az automatikusan elbanik 10 emberrel is akar, ertem.
2020. aug. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Play stupid games, win stupid prizes.
2020. aug. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hú, te egy nagyon menő gyerek vagy.

Bár nekem egy kicsit sántít a sztori, mert láttam már cigányokat verekedni a szórakozóhelyen, de kb 5 percig tartott, mert a kidobók kivágták őket, mint macskát szarni. Ha pedig a szórakozóhely előtt van ilyen, akkor rendőrt hívnak és szépen beviszik a hangadókat.


Ahhoz képest, hogy milyen erős és vagány csávó vagy, szépen megvédted a haverodat is.


Azért mázlid is volt, vagy túl sok Bud Spencer filmet láttál és élénk a fantáziád.

2020. aug. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tesó nem az a kérdés, hogy ez most kinek gáz.

Egy biztos: neked k*rvagáz.

Nagyon alacsony az a szubkultúra ahol az tesz "menővé", hogy kinek hogy megy a balhé.

2020. szept. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!