Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 15-30 éves korosztály, milyen...

15-30 éves korosztály, milyen kávéházakba, kocsmákba jártok sokat?

Figyelt kérdés
A helyszínek neveire lennék kíváncsi, illetve légyszi írjatok mellé kort is.

2020. aug. 19. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

A Tisza partra, mert a kocsmák drágák lettek, szórakozóhely meg egy van azt meg inkább hagyjuk is. Plusz nem szeretek 12-14 évesekkel nyomulni.

Amikor kamasz voltam, 18 alattiak nem is voltak kint ilyenkor. Sok szórakozóhelyre jártam (Cantaloop, Boomeráng, Vakegér, Retro), és kocsmák is voltak bőven (Gang, Rock Parking, Lúdláb).

Szolnok-megye, 24/L

2020. aug. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rizmayer söröző a Blahán illetve Csepelen. Imádom a konyakos meggyes sörüket.
2020. aug. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Budapesti vagyok lassan egy éve, és eddig két olyan kocsma lopta be magát a szívembe, ahová többszörösen visszajáró vendég lettem.

Az egyik a Blaha közelében lévő Tibi atyás Humbák Fröccskocsma (bár lehet, hogy nem ez a hivatalos neve). Megfizethető áraik vannak, mindig nagy a pezsgés, és mint mondtam, közel is van a Blahához, ahonnan már mindenfajta átszállás nélkül haza tudok buszozni. A pesti barátaimmal az már egy visszatérő törzshelyünk lett. Mondjuk a mosdója az kritikán alulian undorító, ezt el kell ismerni.

A másik az Uránián található Liquid Rockkocsma. Mikor még az Uránián lévő könyvesboltok egyikében dolgoztam, a munkatársaimmal mindig oda járkáltunk ki iszogatni a nap végén, ha épp sörözni támadt kedvünk. Egyszerűen csak az volt a legközelebb :D De 1-2 alkalom után hamar a szívemhez nőtt a közelsége ellenére is.

Árban kicsit már húzósabb a Tibi atyás helynél, de a kínálat is sokkal sokszínűbb, már ami a sörválasztékot illeti. A pultoslányok jófejek, a vendégek nem balhésak, és végig rock/metal zene szól a háttérben, ami egy magamfajta rockzene kedvelőnek nagyon is imponáló. És itt a zene legalább tényleg csak háttérzene, nyugodtan lehet tőle még beszélgetni, nem kell ordítva kommunikálnod az ivócimboráddal.

Imádom az egész helynek a hangulatát. Bár sajnos már nem dolgozom ott a közelben, de ennek ellenére ma is vissza szoktam néha látogatni egy-egy sörre, akár társasággal, akár egymagamban.


26/F

2020. aug. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem iszok alkoholt és nem érzem jól magam részeg társaságban. Csak kávézókba szoktam járni, főleg Cafe Frei-be. Széles a választék, nem agyon cukrozott/szirupozott löttyöket csinálnak mint a legtöbb helyen.


24L/Borsod megye

2020. aug. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Cafe frei, Barcraft, Kakas, Ördögkatlan, Faház sörkert, Blokk bár (Budapest)
2020. aug. 21. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!