Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Maszkviselés = tokamelegítés?

Maszkviselés = tokamelegítés?

Figyelt kérdés

Ma a patikában történt, hogy volt valaki, aki be sem ment, és leugatták, hogy azonnal húzzon fel maszkot. Mindezt egy látványosan légzési nehézséggel küzdő (hangosan zilált, majdhogynem sípolt ahogy vette a levegőt) pasas tette akinek csak a tokáján volt.


Azóta direkt nézem is, és rengeteg boltban látom hogy orr 90% szabadon, száj 60% szabadon. Ez minek igy?


2020. aug. 23. 16:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Igen, akkor lenne ertelme, ha az orrot és szájat is takarná!
2020. aug. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én sem értem.
2020. aug. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
Azért nem értitek, mert ti fiatalok vagytok, vagy legalábbis nem küzdötök asztmával, orrsövényferdüléssel, miegyebekkel. Tudom én, hogy a maszk létfontosságú, de amikor az ember fuldoklik, és oxigén után kapkod, akkor bizony ösztönösen is letép az orráról mindent, ami elzárja tőle a levegőt.
2020. aug. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%

ja nagyon elzárja xdd egy vékony textildarab. Hagyjuk már ember. Maszkban edzek napi 2 órákat keményenm simán bírom (több fajtát próbáltam mindegyik bírható, nem hogy 0 mozgással buszon ülve).

24/F

2020. aug. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Francokat nem. Az első 10 másodperc nagyon rossz, és utána önuralommal ki kell bírni.
2020. aug. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem psziches azt erezni, hogy a maszk miatt nem jut annyi levego. Aki nehezen legzik, az se ettol a textildarabtol. Viszont a textil szovete nagyon jol megallitja a repkedo nyalcseppeket, virust tartalmazo orr- es torokvaladek darabkakat.

Szoval jo lenne odatenni, ahova valo.

2020. aug. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Érdekes, nekem orrsövényferdülésem van, mégsem fuldoklok tőle.
2020. aug. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajat tapasztalatom szinten patikaban hogy a nehezen lelegzo bacsit megkertek!!! hogy tegyen maszkot. Valaszolt hogy orvosi felmentese van. Utanna ugy kezeltek mint barmelyik mas vasarlot.
2020. aug. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
38%

"Ez minek igy?"


Mert az emberek már rájöttek, hogy ez a vacak semmire se jó, maszk a s..ggedet törölheted ki vele. Viszont arra pont jó, hogy ha nincs rajtad, és elkap egy rendőr akkor fizethetsz 50 ezer forintot. Így ha valahogy rajtad van, akkor beka..phatja a hatóság.


Augusztus 20-ai ünnepség:

Nagyfejeseket beltérben nem fertőz a "vírus"? Vagy ez egy olyan intelligens vírus, hogy csak a p..rasztokat fertőzi a boltban és a tömegközlekedési eszközön? Még a focimeccset is elkerüli.

[link]

[link]


Meg ugye egy ünnepi átadón se fertőz a vírus:

[link]


Ne legyetek már ennyire buták, emberek. Egy politikuson sincs maszk, nincs távolságtartás, egymás kezét fogdossák, és még ti hisztek nekik? Röhögnek a népen a politikusok.

2020. aug. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%

#9 Ember. Én sem azért hordom a maszkot, mert félek, hogy megdöglök a vírusban, hanem egyszerűen ez a szabály. Felveszed azt a szart, és kész, minek ez a fölös hiszti? Inkább azt nevezném butának aki nem bírja felfogni a buszon a nagy, piros betűkkel kiírt figyelmeztetést, hogy a maszk viselése a járművön kötelező.

És ennek semmi köze ahhoz, hogy benyelek mindent amit a "nagy" emberek mondanak, szimplán ez a szitu most és cső, minek nyavalyogni állandóan?

2020. aug. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!