Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hány évesen ittál először...

Hány évesen ittál először kávét és mióta kávézol?

Figyelt kérdés
Én rendes kávét először 7 évesen ittam, a maci kávét sose szerettem.

ápr. 28. 12:18
1 2
 1/20 Duke81 ***** válasza:
60%
Hogy mikor arra már nem emlékszem de vagy 20 éve gurmet kávé fan vagyok. Megiszom a sima olcsó family kávét is de ha van rá mód akkor valami extrábbat veszünk kávés üzletben.
ápr. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
48%
Én 14 éves korom óta vagyok rendszeres kávéivó, de már évekkel azelőtt kóstoltam.
ápr. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
kb 8 évesen kostoltam. Nem kávéztam rendszeresen soha.
ápr. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
59%
Azt hiszem úgy 10-11 évesen kóstoltam először, és néha ittam. Folyamatosan 11 éve kávézom. Valamikor tinédzserként kezdtem kávézni, de nem tudom pontosan mikor.
ápr. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
51%
17 évesen kezdtem, harminchárom éve rendszeresen kávézok. Néha abbahagyom pár hétre, hónapra, de aztán minden kezdődik elölről, és ha lehet még jobban élvezem.
ápr. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
2x próbálkoztam meg a kávé ivással. Egyszer még tinédzser koromban, utána meg 21 évesen a munkahelyemen. Se a szagát se az ízét nem szeretem és ennyi elég is volt belőle.
ápr. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
61%

Amikor 15 éves voltam, találtam otthon egy doboz 3 az egyben kávéport, sok tasakkal. Az egyik velünk élő rokoné vol6. Nem volt otthon senki, ezért gondoltam, kipróbálom. A szülőm megtalálta a szemetesben a tasakot és emlékezett rá, hogy a rokonom akié volt, nem volt otthon, így tudta hogy én voltam. Számon lett rajtam kérve én meg próbáltam menteni a menthetőt, de hiába, már tzdta a szülőm, hogy én voltam.

18 éves korom fölött már szabad volt kávéznom, volt, hogy a szülőm készítette.

ápr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
"18 éves korom fölött már szabad volt kávéznom," Ezt nem mondod komolyan, hogy az alatt nem ihattál? Még csak nem is alkoholról van szó, hanem kávéról.
ápr. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Metionin ***** válasza:
14-15 évesen rendszeresen ittam cappucinot anyámmal. Ezt a tasakosat, semmi extra. A kávét szerintem szintén akörül kóstoltam meg de nem ízlett, anyámék a kotyogósat itták feketén. Egyetem alatt szoktam rá ahogy kezdtem az éjszakai melót, mióta azt nem csinálom csak ilyen placebo üveges nescafét iszom.
ápr. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Kb. 18 évesen kezdtem el inni 3:1-bent.
ápr. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!