Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire tapasztaljátok a...

Mennyire tapasztaljátok a munkahelyen,vagy az ismertségi körötökben magánéletben azt a jelenséget,hogy éltesebb,jobb módúbb és befolyásosabb nők fiatal,jóképű férfival járnak,vagy vannak szeretői kapcsolatban vélhetően érdekből?

Figyelt kérdés

Legyen az akár pénz,vagy pozíció.

A gazdag,befolyásos idősebb fickó-fiatal jó csaj kombó ugye elég gyakori jelenség már nagyon régóta,legyen az párkapcsolat vagy szeretői viszony,viszont ennek a fordítottja nem annyira mindennapos,ezért a ti tapasztalatotok érdekelne,hogy a környezetetekben van e ilyen,vagy netán a munkahelyen pletykálják e hogy a főnökasszonynak van ilyen szeretője?A hangsúly a jóval fiatalabb srácon van,tehát itt arra gondolok hogy a nőnél adott esetben fele annyi idős a srác.

(És persze azoknak a válasza külön érdekelne,akik esetleg magukra ismertek,és voltak vagy vannak ilyen kapcsolatban)



2020. aug. 26. 23:56
 1/3 anonim ***** válasza:
1 ilyenről sem tudok
2020. aug. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem fele életkor, de igen
2020. aug. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Voltam olyan helyzetbe én (20) lány és (41) gazdag pasi, fújta a szelet. De csak szex kapcsolatra kellettem neki.
2021. ápr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!