Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan szerezzek készpénzben...

Hogyan szerezzek készpénzben legalább 10 ezer ft-ot munka és törvénytelenség meg szerencsejáték nélkül?

Figyelt kérdés
Van rá valami mód? A főnök még nem fizet ki, mert próbaidőn vagyok még csak a melóba sajnos. Itthon meg nem adnak pénzt. Barátaim meg nincsenek. Kölcsön kéne kérnem valami nagyobb összeget de nincs kitől. És kéregetni se akarok, de most sajnos meg vagyok szorulva pénzügyileg és nem látom a kiutat mit tegyek? Nagyon el vagyok keseredve a csóróságtól.):

ápr. 25. 14:14
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Szükségem lenne új ruhákra, ékszerekre, körömre, kondi és szolibérletre és cigire stb.
ápr. 25. 14:17
 2/20 anonim ***** válasza:
25%

Én azért csak orrba vágnám az öregemet,hogy egy rongyos tízest nem ad.

Marad a Teszkó előtti koldulás.

ápr. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Tudom nem létfontosságú dolgok ezek sokak szerint, de nekem ezek hozzá tartoznak a lelki békém megtartásához. Jól esnek ezek a dolgok. Megszoktam őket és imádom őket.
ápr. 25. 14:18
 4/20 anonim ***** válasza:
87%

Ne trollkodj.

Még az új ruha okés,de a többi nem létfontosságú.Jó hogy nem már piára is kell.

ápr. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
1. "Szükségem lenne új ruhákra, ékszerekre, körömre, kondi és szolibérletre és cigire stb." Mindez 10 000 Ft-bol? Valami nem stimmel a dologban! Korod? Nemed?
ápr. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
nem vagyok troll csak nem bírom hogy nincs pénzem és szükségem van ezekre a dolgokra.
ápr. 25. 14:22
 7/20 A kérdező kommentje:
Tudom hogy több mint 100 ezer ft csak egyszerre először elég lenne mondjuk 10 ezer ft abból megveszem az egyik dolgot azt szép sorba a többit.
ápr. 25. 14:23
 8/20 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. 20L
ápr. 25. 14:24
 9/20 anonim ***** válasza:
89%

Egyszerű, add el a szabadidődet, másod nincs.


Menj el takarítani, babysitterkedni.

ápr. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%

Az kemény...

Hát az élet hátha most megtanítja neked, hogy ne függj pár felszínes és káros dologtól.

ápr. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!