Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Jól tettem? Mit gondolhatott? /F

Jól tettem? Mit gondolhatott? /F

Figyelt kérdés

Voltunk egy társaságban egy nő ismerősömmel, akivel régóta jóban vagyunk, és igazából távolabbi rokonom is.


Ott a társaságban nagyon rá volt kattanva egy csávó, próbált flörtölgetni vele, hiába próbálta lekoptatni a nő ismerősöm, egyszerűen látszott hogy bármiről beszélnek, a csávó nem vette egyáltalán komolyan a komolyabb üzleti témáknál sem, és egyfolytában csak a szexre akarta a témát terelni, már nem is flörtölgetésnek hanem szexizmusnak és bunkóságnak nevezném ezt. (Ráadásul egyáltalán nem ismerkedés célból érkeztünk a társaságba, emellett van rendes jegyese az ismerősömnek, ezt többször is szóvá tette.)


Mellesleg felnőtt emberekről beszélünk, az ismerősöm és a nyomulós csávó is harminc feletti.


Az ismerősöm elég határozott, és elég jól le tudja koptatni az ilyeneket, de ez a csávó nem akart leállni, egyszerűen már undorítónak tartottam a viselkedését.


Aztán annyi történt hogy később miután ezeket láttam, én is odamentem közelebb hozzájuk, kezet fogtam mindenkivel, bemutatkoztam mint a szóban forgó nő ismerőse, és amikor kezet fogtam a nyomulós csávóval, határozottan, és kicsit erősebben szorítottam meg a kezét, és tovább tartottam a szokásosnál, amikor el akarta engedni, én akkor még egy kis ideig erősen tartottam.


De persze nem úgy mint aki verekedni akar vagy hasonló, emellett vele is ugyanúgy tisztelettel bántam, csak kicsit határozottabb és úgymond “dominánsabb” voltam vele.


Hozzájuk képest elég fiatalnak számítok, viszont testalkatra másfélszer akkora vagyok mint az a csávó.


És miután ez az egész megtörtént, már nem is akart nyomulni az ismerősömre, és nagyobb tisztelettel viselkedett vele, más alkalmakkor is. (Akkor is ha nem voltam ott, hallottam az ismerosomtol)


Szerintetek jól tettem? Illetve mit gondolhatott a csavo a tortentek utan, mi lehetett a fejében ami miatt abba hagyta?


A kérdést azért teszem fel, mert érdekel az emberi pszichológia, és szeretnék minél határozottabban viselkedni az emberekkel, hogy minél komolyabban vegyenek, de emellett fontosnak tartom a tiszteletet is. És ennél az esetnél úgy éreztem sikerült.


Nem az a célom a kérdéssel hogy azzal villogjak hogy tőlem be szrnak az emberek, mert egyáltalán nem is ez a célom.


2020. aug. 29. 17:16
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted, ráadásul elegánsan oldottad meg nem bunkón.

Ha olyan a szitu akkor ki kell állni a barátokért - még kéretlenül is.

2020. aug. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!