Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mire gondolhatott a főnöknőm...

Mire gondolhatott a főnöknőm amikor ezt mondta?

Figyelt kérdés

Volt egy vitám a kollégával.Ő szóvá tett valamit a munkámmal kapcsolatban ami nem volt jogos,kioktató volt,minősített valamit.Én meg megmondtam neki,hogy nem szóltam semmit amikor ő 2,5hónapig szinte semmit nem csinált,nem tudok mindenre odafigyelni így is mindig utána kell javítani dolgokat.Semmit nem tud szinte,kihúzna magát mindenből.

Amikor mentem haza a főnöknőm jó indulatúan annyit mondott ne idegeskedjek,annak akinek látnia kell az lát mindent.


2020. júl. 3. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Arra, hogy egyetért veled.
2020. júl. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak sajnos nem tesz semmit ellene.
2020. júl. 3. 22:22
 3/9 anonim válasza:
100%

Ezzel szerintem azt akarta mondani hogy ő tudja hogy a kollégád hogy dolgozik tehát tud mindent.

Vagy pedig Isten látja hogy mint vannak a dolgok

2020. júl. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekli, csak azt akarta, hogy zárd a témát. Ha érdekelte volna eddig is, már az első két hétben, nem hagyta volna, hogy ezt tegye az illető, hanem mentort rendelt volna mellé, és ha a mentornak nem fogad szót, akkor azonnal elköszönt volna tőle. Amelyik felnőtt ember nem akar dolgozni, az ne dolgozzék, attól el kell köszönni. De annak értelme nincs, hogy az egyik melózik 3 helyett, a másik meg lazul.
2020. júl. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4+ *már az első két hétben, nem hogy 2,5 hónapig tűrje
2020. júl. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen lehet többféleképp is érteni ha Istenre gondolt akkor az állhat mögötte, hogy ne ítélkezzek.

De itt gondolom inkább magára gondolt,hogy látja mi folyik a cégnél.Jó indulatúan,szeretetteljesen mondta. Arra is gondolhatott ez az ő dolga.Vagy nem tudom,csak az a gond ezt a léhaságot másnak is elkell tűrni és sajnos ez kihat a munkakedvemre pedig szeretem ezt a munkát.De nem tudom mennyire lenne hatékony a cég számára ha mind az öt munkás így viselkedne.Vagy a jó munkások helyére ilyenek jönnének. A másik férfi munkást már elhúzta amikor egy váltásban vannak ő is kicsit alábbhagy.Igy amikor négyen vagyunk délelőtt nem haladunk ahogy kellene.

2020. júl. 3. 22:35
 7/9 A kérdező kommentje:
4-es lehet benne valami,hogy különösebben nem érdekli majd elvégzi helyette ő vagy más.És igen tehetett volna ellene nem eltűrni hónapokig a lazulást, semmittevést.Az ismerőse nem olyan közeli de régebbről ismerik egymást munkahelyről.De ez a cégnek majd nagyon nem jót fog tenni idővel. Ha elmennék nem lenne aki ellássa a délelőtti váltást mert a főnöknő meg én dolgozunk jobban, és sok minden marad délutánra is ez csak bizonyos dolgokat tud,állandóan minket hív,félbeszakít piti dolgokért is és hogy ki ne fáradjon leül, a telefonját nyomkodja.
2020. júl. 3. 22:42
 8/9 anonim ***** válasza:

Pontosan arra gondolt amit mondott. Te csak ne ártsd bele magadat mások dolgába, azaz ne döntsd el hogy a kolléga jól dolgozik-e ő helyette, de most ezt elnézi neked mert ideges voltál.

Egyébként meg lehet hogy a kolléga fele annyit dolgozik mint te, de te dupla annyi fizetést is kapsz! Ezt nem tudhatod.

2020. júl. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem ártom bele magam...a kolléga kötött bele a munkámba csak megmondtam neki mármint a kollégának ő minősít engem én nem szóltam neki amikor 2,5hónapig nem csinált semmit.Mivel az ismerőse nem hiszem,hogy kevesebbet kap.
2020. júl. 5. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!