Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiúként buliban egyedül...

Fiúként buliban egyedül odalehet csapódni egy csaj társasághoz, ha megtetszik közöttük egy csaj?

Figyelt kérdés
Nem veszik a csajok gáznak, hogy valaki egyedül megy buliba ,vagy inkább egyedül el se menjek bulizni? Mi van ha más nem ér rá én mrg csak egyedül tudok menni?
2020. aug. 30. 19:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
Á szerintem nem egyszerű. ☺
2020. aug. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Menj és próbáld ki. Majd számolj be róla itt hogy mire jutottál :)
2020. aug. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
39%
Hát, maximum ha Arnold Schwarzenegger vagy.
2020. aug. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Miert kéne ahhoz Schwazennegernek lenni?
2020. aug. 30. 19:37
 5/19 anonim ***** válasza:
94%

Én is szoktam egyedül járni bulizni, és valahogy mindig sikerült egy csajjal kavarni. Szóval abszolút nem az a lényeg, hogy egyedül vagy, hanem hogy önmagad adod és laza vagy.

A #3-as választ ignoráld, ő látszik hogy fogalmatlan.

2020. aug. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Simán, kb 1hónapja egy buliban láttam egy női legénybúcsús csapatot. Láttam h szenvednek a képkészítéssel, odaléptem h segítsek-e? Elfogadták a segítséget és jófejek voltak. De eljöttem, mert nem ismerkedni mentem. :)
2020. aug. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
az úgy jó, igen.
2020. aug. 30. 19:47
 8/19 anonim ***** válasza:
86%
Férjemet úgy ismertem meg, hogy odajött, leszólított, amikor egy kolléganőm lánybúcsúját tartottuk. Talpraesett férfi lévén nem jött zavarba, hogy húsz csaj közé belépjen és szóba elegyedjen velük, majd odajöjjön hozzám.
2020. aug. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne? Viszont nem az számít, hogy neked tetszik-e egy lány a csapatból, hanem a társaságban van-e olyan lány akinek te tetszel...

Nemhogy bulikba, de fesztiválokra is jártam egyedül, s mindig jól éreztem magam :) (nem direktben "csajvadászatra" mentem, csak jól érezni magam, szórakozni, de sokszor összejött ez-az)

2020. aug. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha legalább olyan jól nézel ki, mint az 5-ös válaszoló, akkor igen, egyébként nem.
2020. aug. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!