Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Volt valamelyikőtökkel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt valamelyikőtökkel olyan, hogy teherbe esett, egyedül maradt és még a terhesség alatt lenyelte egy másik férfi spermáját?

Figyelt kérdés
2020. júl. 2. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2020. júl. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Ezeket a hülye kérdéseket hogy találja ki valaki?
2020. júl. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
2. Hát van úgy hogy nem helyből, hanem neki szaladásból ilyen tuskó valaki.
2020. júl. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Hát, de lehetett volna kreatívabb, mondjuk: "teherbe esett egyedül maradt, és nyelte le másik férfi spermáját, aki bohócnak volt öltözve, és miközben a lány hegedült, és lencsét főzött valaki más házának tetején." vagy ilyesmi.
2020. júl. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha ennyire fáj a kérdésem, mélylevegő aztán suhanj tovább! Senki sem kérte, hogy olvasgasd pláne nem , hogy ezzel rabold a drága idődet! ;) Attól mert te egy prűd, és savanyú p*cs* vagy f*sz vagy, nehogy még én érezzem magam rosszul! 100adszor írom le, de ismételten meg fogom tenni, mert én meg azt vagyo képtelen felfogni, hogy mi jó abban az embereknek, ha olyasmivel foglalkoznak, ami őket bármilyen szempontból is negatívan érinti, vagy felzaklatja, éld az életed, foglald elmagad oylasmivel ami jó hatással van rád lépj tovább ezeken a kicsinyes kötekedő beszólásaidon és hidd el boldogabb ember leszel! Ja és ezt üzenem minden hasonszőrűnek, aki ide trollkodna, hogy felesleges spórold meg magadnak az időt és a fárradtságot, nekem meg pláne! Köszi!
2020. júl. 2. 12:22
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy olyan esetem, hogy egy igen csinos terhes csajjal szemeztünk, olyan feltűnően csinálta a csaj, hogy oda mentem hozzá és randiztunk.

Kiderült, hogy egy házi buliban lefeküdt egy sráccal és terhes lett, de egyedül maradt.

Összejöttünk, igaz pár hete voltunk csak együtt, de az a csaj imádta a szexet, volt anál, arcra élvezés és sok perverzióra (semmi extra egyébként) megtanított, na ő sokszor nyelt is szopás közben.

Aztán úgy éreztem "apának" akar megfogni, így leléptem, pedig jól kijöttünk ágyban és ágyon kívül is, de beijedtem.

2020. júl. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy volt ilyen a történelemben. Aki szereti a szexet, lenyeli és terhesség alatt kívánós marad az terhesség alatt is le fogja nyelni. Egyébként meg hogy ki a troll arról meg fog oszlani az emberek véleménye...
2020. júl. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!